PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ POMERANČ A ZÁZVOR 500MG/10MG perorální PLV SOL SCC 12

Paralen

Internetová cena

179 Kč

Popis

Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor obsahuje kombinaci dvou léčivých látek - paracetamolu a fenylefrinu. Zatímco paracetamol působí proti bolesti a horečce, fenylefrin uvolňuje dýchací cesty.
Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku a bolesti svalů a kloubů. Navíc pomáhá při rýmě, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a tím usnadňuje dýchání.
Přípravek užívejte pouze tehdy, když příznaky chřipky nebo nachlazení doprovází ucpaný nos nebo zánět vedlejších nosních dutin. Netrpíte-li ucpaným nosem ani zánětem vedlejších nosních dutin, měli byste užívat jednosložkový přípravek obsahující pouze paracetamol.
Přípravek je určen pro dospělé a dospívající od 12 let.

Dávkování a způsob užití

Dospělí, včetně starších osob a dospívajících od 12 let: jeden sáček maximálně 4× denně rozpuštěný v šálku horké (nikoli vařící) vody. Podle chuti můžete přisladit medem nebo cukrem. Jednotlivé dávky se podávají vždy nejdříve po 4 hodinách.
Neužívejte více než 4 sáčky za 24 hodin.
Přípravek nepoužívejte bez porady s lékařem déle než 7 dnů. Pokud obtíže po léčbě neustupují, zhoršují se nebo přetrvávají více než 3 dny, vyhledejte lékaře a poraďte se o dalším postupu.

Složení

Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor obsahuje léčivé látky paracetamolum 500 mg a phenylephrini hydrochloridum 10 mg v jednom sáčku. Dalšími složkami jsou: povidon 25, kyselina vinná, dihydrát natrium-citrátu, bezvodá kyselina citronová, kyselina askorbová obalená ethylcelulosou, draselná sůl acesulfamu, pomerančové aroma v prášku, zázvorové aroma v prášku, barvicí směs MicroCap P-21-WSS-P-125 červená, sacharóza.

Kontraindikace

Pozorně čtěte příbalovou informaci.
Přípravek není určen pro děti mladší 12 let.
Použití přípravku PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor během těhotenství a kojení se nedoporučuje.
Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor, jestliže jste alergický(á) na paracetamol, fenylefrin-hydrochlorid nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku.

Video

Doplňující informace

Výrobce: Sanofi aventis
Kód EAN: 8595116527920
Značka:
Kód SÚKL: 229807
Farmakoterapeutická skupina: Paracetamol, kombinace kromě psycholeptik
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Paralen příbalový leták

PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ POMERANČ A ZÁZVOR 500MG/10MG perorální PLV SOL SCC 12 od výrobce Sanofi aventis je registrovaný léčivý přípravek. Z tohoto důvodu vám předkládáme k volnému stažení jeho příbalový leták, který najdete na odkaze níže.

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Paralen příbalový leták

Hodnocení

Buďte první, kdo vloží hodnocení k tomuto produktu.

Napsat nové hodnocení

Co si o tomto produktu myslíte vy?

1-5

1 2 3 4 5




Provozovatel si vyhrazuje právo na odstranění nevhodných komentářů.

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00


Vyhledejte si nejbližší BENU lékárnu

257 lékáren
v celé ČR

Zavřít

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.