BENU blogerka a bloger roku 2020

BENU BLOGERKA A BLOGER ROKU 2020

Staňte se BENU blogerkou nebo blogerem roku 2020 a získejte hlavní výhru v podobě 5 000 Kč na odběr zboží. Níže se dozvíte více informací o podmínkách soutěže a hlavních výhrách.


Motivace Motivace

BENU dlouhodobě spolupracuje s tvůrci obsahu z řad blogerek, blogerů a obsahových webů. Mezi nimi se najdou ostřílení tvůrci, ale i začátečníci. Je to neuvěřitelný mix zajímavých tématických stránek, na které narážíme a které nás v mnoha případech inspirují. Nyní bychom vás rádi ve vaší tvorbě ještě více podpořili a pomohli vám se zviditelněním stránek. 

Pravidla soutěže

Účastnit se soutěže může kdokoliv, kdo má své vlastní stránky nebo vytváří obsah na stránkách někoho jiného. Obsahem soutěže je tvorba libovolného článku, který bude tématicky souviset s BENU lékárnami či sortimentem a bude obsahovat alespoň 1 odkaz (NEaffiliate) směřující kamkoliv na stránky BENU dle tématu, které si vyberete. Nezapomeňte, že lékárny nejsou pouze o lécích, ale také o doplňcích stravy, výživě, sortimentu pro děti a maminky, pro sportovce ale i pro domácí mazlíčky. Témat díky tomu jistě najdete nespočet. 

Odkaz na hotový článek pak zašlete na e-mail: V.PETRASOVA@benu.cz

Soutěž probíhá do 30.6., kdy posbíráme všechny zaslané soutěžní články a vrhneme se na jejich hodnocení. Hodnotit bude odborná porota z řad marketingových a produktových specialistů. Následně veřejně vyhlásíme 3 výherce.

Výhry v soutěži Výhry v soutěži

 

  • 1. místo - poukaz v hodnotě 5 000 Kč na e-shop BENU + odznak "vítěz soutěže BENU Blogerka a Bloger Roku 2020", který si může dát na svůj blog
  • 2. místo - poukaz v hodnotě 2 500 Kč na e-shop BENU + odznak "2. místo v soutěži BENU Blogerka a Bloger roku 2020", který si může dát na svůj blog
  • 3. místo - poukaz v hodnotě 1 500 Kč na e-shop BENU + odznak "3. místo v soutěži BENU Blogerka a Bloger roku 2020", který si může dát na svůj blog

Součástí vyhodnocení bude zajištění publicity na našich sociálních sítích, zde v článku a zároveň v našem pravidelném newsletteru.

Medaile

Jak se o výhře dozvíte Jak se o výhře dozvíte

Po vyhodnocení soutěže výherce informujeme na e-mail, přes který nám byl zaslán odkaz na článek. 

Výsledky soutěže

Výherní články:

                         1. místo https://brnenskamama.cz/2020/06/10/seznam-veci-do-porodnice-aneb-rady-snad-zkusene-rodicky/

                         2. místo http://www.marnivka.cz/2020/06/sucha-popraskana-chodidla-navratte-jim.html

                         3. místo http://www.allmycosmetics.cz/2020/06/dulezitost-mezizubnich-kartacku.html

 

Všem zúčastněným děkujeme za hezké články!

 


Hodnocení

Hodnocení

Buďte první, kdo vloží hodnocení k tomuto článku.