Antibiotika

    • Dotaz pro lékárníka
    • Dotaz na produkt
    • Kůže
    16. 08. 2019

    Dobrý večer mám dotaz prosím už 2 týdny beru doxyhexal na akné ale bohužel my nějak není dobře a mám strašný bolesti nad pupkem myslíte si že to může být od těch antibiotik už jednou my je paní doktorka vysadila protože my bylo po nich zle ale bohužel my řekla že lepší Atb na akné nezná tak proto vás prosím o radu děkuji

    Dobrý den,

    užívání antibiotik Doxyhexal někdy může způsobovat zažívací obtíže a bolesti v oblasti břicha. Vysazení antibiotik bych ale určitě konzultovala s lékařem. Bez porady je sám nevysazujte. Můžete ještě vyzkoušet konzultovat s lékařkou standardní tetracyklinová antibiotika, která může předepsat dermatoložka a jsou vyráběna v laboratoři do želatinových kapslí. jedná se o stejnou skupinu léčiv, ale jinou účinnou látku.

    Z volného prodeje můžu doporučit na léčbu akné ACNEVAC v polykacích tabletách, velice dobře zabírá, kůra je na 3 měsíce.

    ACNEVAC

     

    S pozdravem
    PharmDr. Barbora Kuthanová
    vedoucí lékárník OC Delta Liberec

    šipka PharmDr. Barbora Kuthanová

    Na dotaz odpověděla PharmDr. Barbora Kuthanová , Liberec, OC LBC zobrazit odpověď skrýt odpověď

Zeptejte se přímo našeho lékárníka či lékaře Zpět do poradny

Zavřít

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.

Kontaktní formulář