Nevolnost po theraflu

    • Dotaz pro lékárníka
    • Nežádoucí účinky
    • Zažívání
    24. 06. 2019

    Dobry den, po uziti theraflu forte sa mi urobilo nevolno co sprevadzal aj silny prujem, mam theraflu vysadit? dakujem

    Dobrý den,
    pokud máte podezření, že za nevolností a průjmem je Theraflu, tak jej dále neužívejte. Vámi popisované příznaky jsou výrobcem uváděny mezi nežádoucími účinky. Léčba Theraflu je pouze symptomatická to znamená, že vynechání dalšího užívání ničemu vadit nebude. Pokud by průjem přetrvával do dalších dní nebo se objevila krev či hlen ve stolici, tak vyhledejte lékaře. Průjem můžete zkusit řešit jen dietou a dostatkem tekutin. Případně zkuste Hylak nebo Tasectan, které Vám mohou pomoci vytvořit správné prostředí v zažívacím traktu.
    HYLAK FORTE perorální SOL 100ML
    Tasectan 500 mg/15tobolek

    Zdraví,
    PharmDr. Matyáš Palan
    lékárník BENU Beroun

    šipka PharmDr. Matyáš Palan

    Na dotaz odpověděl PharmDr. Matyáš Palan , Praha 5 Zličín, OC Globus zobrazit odpověď skrýt odpověď

Zeptejte se přímo našeho lékárníka či lékaře Zpět do poradny

Zavřít

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.