Do BENU dorazil Black Friday! Skvělé slevy platí pouze do 5. 12. 2021. Více informací ZDE

Problém s erekcí

  • Dotaz pro lékárníka
  • Intimita
  03. 12. 2020

  Prosím můžete mi poradit ,ktery přípravek by byl vhodný.Manžel bere Orcal Neo,Stadamet,Atoris,LoristaH.Myslím,že ty problémy zpusobují prášky na snížení krevního tlaku.Prosím poradte dekuji

  Dobrý den.

  Takové léky, které by měli tento vedlejší účinek pán neužívá. Je to ale častý průvodní jev při diabetu. Doporučil bych to řešit s lékařem. Lze předepsat léky s až 85% účinností. U nejmenších balení se přitom dnes pohybují ceny kolem 250 kč (tedy cca 65/tbl). Zvolně prodejných se držím osvědčené klasiky ArginMax na dlouhodobé podávání, nebo Clavin před stykem.

  ArginMax

  Clavin

  S pozdravem.
  Mgr. Václav Navrátil
  vedoucí lékárník Prostějov

  šipka Mgr. Václav Navrátil

  Na dotaz odpověděl Mgr. Václav Navrátil , Olomouc, Galerie Moritz zobrazit odpověď skrýt odpověď

Zeptejte se přímo našeho lékárníka či lékaře Zpět do poradny


Související dotazy z poradny

Související dotazy z poradny

  • Dotaz pro lékárníka
  • Dotaz na produkt
  13. 01. 2020

  Přípravky na posílení erekce

  Dobrý den, potřeboval bych poradit nějaký přípravek na pevnou erekci. Občas se mi stává že mi během soulože zvadne penis a nechce se mi znovu postavit. Děkuji

  Dobrý den,

  přípravků na posilnení erekce je několika.

  V první řadě by jsem pátral po tom, jestli táto nepříjemnost není způsobená  stresem, únavou organizmu, možná soustredením se, jestli se "to" znovu nestane, co by tým pádem nepřídavalo na pohodě. 

  Ak by ste vylúčil týto stavy, tak by jste mohol vyzkoušet nasledujúcí přípravky. Líší se mezi sebou tým, že některé je potřeba užívat každý den a některé stačí užit 1-4 hodiny před pohlavním stykem

  • Clavin ORIGINAL tob.8 4 tobolky najednou, nejlépe 1-4 hodiny před pohlavním stykem - doporučil by som to na zkoušku

  • Clavin PLATINUM tob.8o něco silnejši složení než Clavin Original, taky ma stejné dávkování jak Clavin ORIGINAL

  • ArginMax Fortejehož účinnost byla potvrzena klinickými testy.  Doporučuje se užívat 3 tobolky denně, po prvním týdnu užívání snižit dávku na 2 tobolky denně. Maximální efekt je znatelný po 2 týdnech pravidelného užívání a přetrvává ještě 2 týdny po vysazení. Při jednorázovém užití je znatelně nižší efekt než při pravidelném užívání.

  S pozdravem

  PharmDr Matej Kováč

  BENU Lékárna Brandýs nad Labem

   

   

  šipka PharmDr. Matej Kováč

  Na dotaz odpověděl PharmDr. Matej Kováč , Brandýs n. L., OC Tesco zobrazit odpověď skrýt odpověď

  • Dotaz pro lékárníka
  • Erekce a prostata
  13. 01. 2020

  Co na zkvalitnění erekce v 62 letech

  Dobry den chci se zeptet , mam problem s erekci uz nejaky cas cca1rok ne a ne poradne ztoporit je mi 62let jsem po infarktu cca rok pomozte prosim dekuji 

  Dobrý den, 

  můžete vyzkoušet nějaké doplňky stravy, které nejsou při infarktu kontraindikované. Vybrat si můžete z kategorie erekce a prostata.
  Mezi pacienty je hodně populární třeba Clavin, kde je potřeba užít 4 tobolky naraz před pohlavním stykem anebo taky ArginMax, který je potřeba užívat pravidelně 3 tobolky za den alespoň dva týdny. Učinek pak ješte další dva týdny trvá.

  S pozdravem
  Mgr. Ľubica Sobčáková, Lékárník BENU, K Pérovně

   

  šipka Mgr. Ľubica Sobčáková

  Na dotaz odpověděla Mgr. Ľubica Sobčáková , Praha 10, K Pérovně zobrazit odpověď skrýt odpověď

  • Dotaz pro lékárníka
  • Erekce a prostata
  • Intimita
  06. 05. 2020

  Co na erekci?

  Dobrý den. Prosím o radu jaký přípravek by mohl manžel používat na kvalitní erekci. Má erekci velmi krátkou. Je mu 42 let krevni tlak v pořádku. S ničím se neleci. Trvale žádné prášky nebere. Pokud existuje nějaký potravinový doplněk pr. ARGIMAX nebo tak něco....

  Dobrý den,

  pokud mohu doporučit na kvalitní erekci zvolte lék, který je vázaný na lékařský předpis, nikdy se mu přípravky volně prodejné nevyrovnají účinkem. Jedná se o léčivo s obsahovou látkou sildenafil, lék má nástup účinku cca do hodiny a účinek přetrvává delší dobu, dle individuální vnímavosti jedince. Lék může předepsat obvodní lékař, zubař, jakákoliv specializace. Krevní tlak má muž v pořádku, není důvod tedy léčivo nenasadit. Uvidíte sama, že při užití léku se erekce prodlužuje.

   

  S pozdravem
  PharmDr. Barbora Kuthanová
  vedoucí lékárník Avicena Liberec

  šipka PharmDr. Barbora Kuthanová

  Na dotaz odpověděla PharmDr. Barbora Kuthanová , Liberec, OC LBC zobrazit odpověď skrýt odpověď

  • Dotaz pro lékárníka
  • Intimita
  10. 09. 2019

  Velmi slabá erekce

  Dobrý den je mi 55,a už moje erekce není co byla,ranní celkem fuguje a normalní nic moc,zkouším EnergyMan tak uvidím zda se zlepší,co mysle,beru zatím jednu deně,dík Vojta,pokud můžete nabídnout něco hodně učiného poraďte.

  Dobrý den,
  volně prodejné přípravky na erekci jsou vždy doplňky stravy. Už z názvu vyplývá, že neléčí ale doplňují. Pokud popisované potíže s erekcí jsou pro Vás nepříjemné a zatěžující, určitě vyhledejte svého lékaře, který s Vámi zhodnotí, jestli není problém i jinde. Například některé neurologické potíže, kardiovaskulární nemoci nebo diabetes mohou mít na erekci také vliv. Po vyloučení jiných příčin se můžete s lékařem domluvit na předepsání léčivých přípravků se sildenafilem či tadalfilem, které fungují spolehlivě. Je to běžná věc, není z čím otálet, rozhodně nebudete první ani poslední. Cenově už to je také mnohem lepší než to bývalo. S více výrobci ceny klesly a aktuálně se pohybují v řádech stokorun podle balení a výrobce. 
   

  Zdraví,
  PharmDr. Matyáš Palan
  lékárník BENU Beroun

  šipka PharmDr. Matyáš Palan

  Na dotaz odpověděl PharmDr. Matyáš Palan zobrazit odpověď skrýt odpověď

  • Dotaz pro lékárníka
  • Erekce a prostata
  09. 11. 2019

  Erekce

  Dobry den mohli byste doporucit neco na prodlovzeni erekce
  Predem dikuji

  Dobrý den,

  na prodloužení Erekce lze od lékaře na lékařský předpis užívat jakýkoliv přípravek s obsahem účinné látky Sildenafil (Viagra, Olvion, Sildenafil Sandoz)

  Z volně prodejných přípravků mohu doporučit bylinný preparát Erectan, který se užívá cca 60 min před aktem 1-2 tobolky. Maximální denní dávka je 4 tobolky. Pokud budete tobolky užívat s jídlem, doba nástupu se prodluzuje.

  ERECTAN FORTE

   

  S pozdravem
  PharmDr. Barbora Kuthanová
  vedoucí lékárník OC Delta Liberec

  šipka PharmDr. Barbora Kuthanová

  Na dotaz odpověděla PharmDr. Barbora Kuthanová , Liberec, OC LBC zobrazit odpověď skrýt odpověď

  • Dotaz pro lékárníka
  • Intimita
  16. 02. 2020

  Zlepšení erekce

  Chtěla bych pro svého přítele nějaké povzbudivé tabletky na zlepšení erekce. Je mladý (25let) a s ničím nemá problémy. Bohužel erekce mi netrvá dlouho i když si chce užít. Prosím tedy o doporučení co mu koupit.

  Dobrý den,

  můžete začít s ArginMaxem Forte, který díky svému složení zvyšuje sexuální touhy a libido a zlepšuje erekci. Důležité je pravidelnější užívání, které má lepší výsledky než nárazové. Nejdříve se berou 3 tobolky denně, po prvním týdnu užívání 2 tobolky denně. Maximální účinek nastupuje po 2 týdnech pravidelného užívání a přetrvává i dva týdny po vysazení. Látku Arginin a bylinu Kotvičník najdeme i v dalších preparátech jako je Eregma Max Power. Nicméně především musíte hledat, co partnera uvolní a stimuluje. Eventuelně zjistit, co ho brzdí v prožitku.

  S přáním pěkného dne
  PharmDr. Martina Hnilová,
  vedoucí lékárník, Zlín.

  Arginmax forte pro muže 90tbl
  Eregma Max Power 100+20tbl

  šipka PharmDr. Martina Hnilová

  Na dotaz odpověděla PharmDr. Martina Hnilová , Zlín, Dlouhá zobrazit odpověď skrýt odpověď

  • Dotaz pro lékárníka
  • Intimita
  27. 02. 2020

  Prášky na podporu erekci

  Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli je možné si po tabletě Erefit Virde kterou jsem si vzal ráno v 6 hodin vzít ještě 4 tablety Clavinu Platinum?Děkuji

  Dobrý den,
  jedná se o velmi podobné doplňky stravy. Doporučil bych užívat jeden nebo druhý a vyhnout se současnému podání. Pokud užijete oba v rozestupu menším než 24 hodin, pak překročíte denní doporučovanou dávku argininu. Pokud je účinek těchto doplňků omezený, kontaktujte Vašeho praktického lékaře a konzultujte s ním možnost předpisu účinných léků na podporu erekce. Aktuálně se generické léčivé přípravky pohybují v cenách od nižších stovek korun a účinek je spolehlivý. Někdy mohou být problémy s erekcí příznakem onemocnění. I toto Vám lékař pomůže vyloučit. Další informace k tématu naleznete níže v odkaze.
  CO ZPŮSOBUJE PROBLÉMY S EREKCÍ A JAK JE ŘEŠIT

  Zdraví,
  PharmDr. Matyáš Palan
  vedoucí lékárník, BENU OC Globus Zličín

  šipka PharmDr. Matyáš Palan

  Na dotaz odpověděl PharmDr. Matyáš Palan zobrazit odpověď skrýt odpověď

  • Dotaz pro lékárníka
  • Intimita
  29. 06. 2020

  Má nejaké nežádoucí účinky přípravekLIVSANE Podpora mužské erekce

  Zdravím , užívání je psané na léčbu erektivní disfukce, když tento problém nemam diagnostikovaný,avšak mám určité obtíže, je nějaký problém v užívání přípravku?

  Dobrý den,

  nejsem si vědoma žádných negativních nežádoucích účinků přípravku Livsane podpora mužské erekce Mann aktiv. Za zkoušku to rozhodně stojí. Užívá se 1-2 hodiny před aktem 6 tobolek najednou.

  S pozdravem
  Mgr. Petra Rezková
  lékárník BENU, Praha 9 CČM

  šipka Mgr. Petra Rezková

  Na dotaz odpověděla Mgr. Petra Rezková , Praha 9, CČM I - naproti Globusu zobrazit odpověď skrýt odpověď

  • Dotaz pro lékárníka
  • Erekce a prostata
  11. 10. 2020

  Problémy s erekcí, ale jen někdy

  Dobrý den.
  Chtěl bych poprosit o radu ohledně erekce.
  Čím může být že mivame s přítelkyní problémy v posteli.
  Ale jde o to že ne pokaždý, e jsou Dny kdy s ním ani nehnu děkuji

  Dobrý den,

  opravdu složitý dotaz a málo vstupních informací. Jde většinou o soubor okolností. Stres, únava, nízké sebevědomí....to může být příčinou nepatologických potíží. Pak se může jednat i o nějakou "nemoc. Řešení takových potíží patří do rukou lékaře.
  Doporučuji užívat pravidelně každý den Arginmax. První týden 3x denně 1 tabletu a pak dávku snížit na 2x denně 1. Nezapomínejte ani na dobrý odpočinek a dostatek spánku.

  ArginMax Forte pro muže tob.90

  S pozdravem
  Mgr. Petra Rezková
  lékárník BENU, Praha 9 CČM

  šipka Mgr. Petra Rezková

  Na dotaz odpověděla Mgr. Petra Rezková , Praha 9, CČM I - naproti Globusu zobrazit odpověď skrýt odpověď

  • Dotaz pro lékárníka
  • Intimita
  29. 10. 2020

  Přípravek na podporu erekce bez receptu

  dobrý den chci se zeptat mam mladsi pritelkyni a mam problem se stoporenim je mozne u vas zakoupit nejaky propravek na zlepseni je me 52 a stydim se zajit ke svemu obvodnimu lekari skousim to zatim touto cestou dekuji za vasi radu

  Dobrý den.

  Omlouvám se za pozdní odpověď. Aktuálně jsme zahlceni dotazy.

  Určitě bych doporučil problém řešit s lékařem. Jen tak vám budeme moci zajistit efektivní a klinicky podloženou léčbu. Pokud se, ale stydíte, možnosti jsou.

  Primárně se používají mainokyseliny (arginin, citrulin aj.). Tyto tělu vlastní látky rozkladem uvolňují oxid dusnatý. Ten pak přímo působí roztažení přívodních cév do corpus cavernosum v penise a umožní tak kvalitní ztopoření.  Jsou buď přípravky na pravidelné používání (ArginMax aj.) nebo ty na použití před stykem (Clavin aj.). Tyto dva bych vám doporučil pokud vám nevadí cena a chcete jistotu. Pokud vám jde spíše o cenu, zvolte přípravek naší značky Livsane.  Je zde velká sleva, neboť se jedná o končící produkt a s expirací kratší než 6 měsíců.

  ArginMax

  Clavin

  Livsane podpora mužské erekce

  S pozdravem.
  Mgr. Václav Navrátil
  vedoucí lékárník Prostějov

  šipka Mgr. Václav Navrátil

  Na dotaz odpověděl Mgr. Václav Navrátil , Olomouc, Galerie Moritz zobrazit odpověď skrýt odpověď

Všechny dotazy

Zavřít

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací

Naše lékárny

PřihlásitKošík

Nákupní košík je prázdný.

Kontaktní formulář