Migralgin

Omlouváme se, lék Migralgin není v současné době dostupný z důvodu ukončení jeho distribuce z obchodních a marketingových důvodů k datu 22. 1. 2024.

Objevte léčivý přípravek Acifein.

 

Acifein

 

O výrobku

  • ACIFEIN je analgetikum, které tlumí bolest pomocí kyseliny acetylsalicylové, kofeinu a dalších látek.
  • Používá se k léčbě mírné až středně silné bolesti, např. bolesti hlavy, zad, zubů, neuralgie a bolesti kloubů a svalů spojené s chřipkou.

Složení

  • Kyselina acetylsalicylová (250 mg), paracetamol (200 mg), kofein (50 mg).
  • Pomocné látky: glycin, kukuřičný škrob, mastek, hyprolosa.

Užití

  • Efektivní proti bolesti hlavy, zad, zubů a svalů, neuralgii a chřipkovým bolestem.

Objevit ACIFEIN

 

Pro hledanou značku nenabízíme žádné produkty, protože jsou aktuálně nedostupné.

Co dál:
  • zkuste ještě jednou vyhledat svůj dotaz
  • přejděte na domovskou stránku
  • přejděte na seznam všech dostupných značek
  • napište nám a my pro vás dostupnost konkrétního produktu zjistíme