APO-CETIRIZIN 10MG potahované tablety 20

APOTEX

Další varianty:

Internetová cena 118 Kč

Popis

APO-CETIRIZIN je přípravek proti alergiím. Používá se ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy a zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu (chronické idiopatické urtikarie).

Dávkování a způsob užití

Dospělí a dospívající od 12 let obvykle užívají 1 tabletu 1x denně. Děti ve věku 6-12 let obvykle užívají 1/2 talbety 2x denně.
K potlačení projevů většinou dochází do 2 hodin po užití tablety.

Složení

Léčivou látkou je cetirizini dihydrochloridum.
Pomocnými látkami jsou mikrokrystalická celulóza, monohydrát laktózy, krospovidon, koloidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát, hypromelóza, makrogolstearát, propylenglykol, oxid titaničitý (E171).

Kontraindikace

Neužívejte přípravek v případě alergie na cetirizin dihydrochlorid nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku, na hydroxyzin nebo na látky odvozené od piperazinu. Dále jej nepoužívejte, jestliže trpíte těžkou poruchou funkce ledvin, nebo máte-li dědičnou poruchu nesnášenlivosti galaktózy, vrozený nedostatek laktázy nebo poruchu vstřebávání glukózy a galaktózy.
Neužívejte APO-CETIRIZIN během kojení.
Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Doplňující informace

Výrobce: Apotex
Kód EAN: 8594158133366
Značka:
Kód SÚKL: 114262
Farmakoterapeutická skupina: Cetirizin
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Příbalový leták

Hodnocení

Buďte první, kdo vloží hodnocení k tomuto produktu.

Napsat nové hodnocení

Co si o tomto produktu myslíte vy?

1-5

1 2 3 4 5




Provozovatel si vyhrazuje právo na odstranění nevhodných komentářů.

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00


Zeptejte se lékaře

Vyhledejte si nejbližší BENU lékárnu

220 lékáren
v celé ČR

Zavřít

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.