BROMHEXIN 8-SIRUP KM 8MG/10ML sirup 100ML

Bromhexin

Skladem na e‑shopu

Osobní odběr zdarma

Internetová cena 109 Kč

ks

Popis

Přípravek zkapalňuje a rozpouští průduškový hlen a usnadňuje jeho vykašlávání.

Dávkování a způsob užití

Dospělí a mladiství nad 14 let užívají 3x denně 10-20 ml.

Děti 6-14 let a pacienti s hmotností pod 50 kg užívají 3x denně 10 ml.

Děti do 6 let užívají 3x denně 5 ml.

Složení

10 ml sirupu obsahuje 8 mg Bromhexini hydrochloridum.

Pomocné látky jsou Propylenglykol, glycerol, hyetelosa, nekrystalizující sorbitol 70%, kyselina citronová bezvodá, malinové aroma, čištěná voda.

Kontraindikace

Kompletní informace jsou uvedeny v příbalovém letáku.

Doplňující informace

Výrobce: Krewel Meuselbach
Kód EAN: 4030031892813
Značka:
Kód SÚKL: 87111
Farmakoterapeutická skupina: Bromhexin
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Příbalový leták

Hodnocení

Buďte první, kdo vloží hodnocení k tomuto produktu.

Napsat nové hodnocení

Co si o tomto produktu myslíte vy?

1-5

1 2 3 4 5




Provozovatel si vyhrazuje právo na odstranění nevhodných komentářů.

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00


Zeptejte se lékaře Držitel lékové karty má nárok dva dotazy ročne na lékaře zdarma.

Vyhledejte si nejbližší BENU lékárnu

216 lékáren
v celé ČR

Zavřít

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.