CEREX 10MG potahované tablety 7

Cerex

Další varianty:

Internetová cena

70 Kč

Popis

Léčivou látkou přípravku Cerex je cetirizin-dihydrochlorid. Cerex je přípravek proti alergiím. Cerex se u dospělých a u dětí od 12 let věku používá ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy, ke zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu (chronické idiopatické urtikarie).

Dávkování a způsob užití

Doporučené dávkování, pokud nestanoví lékař jinak je u dospělých a dětí od 12 let 10 mg (1 tableta) jednou denně.
Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.
Pokud si užíváním nejste jisti, poraďte se se svým lékařem.

Složení

Léčivou látkou je cetirizini dihydrochloridum. Jedna potahovaná tableta obsahuje cetirizini dihydrochloridum 10 mg.
Dalšími složkami jsou mikrokrystalická celulosa, monohydrát laktosy, koloidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát, potahová soustava opadry OY-L-28900 bílá (monohydrát laktosy, oxid titaničitý, hypromelosa, makrogol 4000).

Kontraindikace

Výrobek není vhodný pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy.
Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Doplňující informace

Výrobce: Salutem Pharma
Kód EAN: 4030855032617
Značka:
Kód SÚKL: 3897
Farmakoterapeutická skupina: Cetirizin
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Hodnocení

Buďte první, kdo vloží hodnocení k tomuto produktu.

Napsat nové hodnocení

Co si o tomto produktu myslíte vy?

1-5

1 2 3 4 5




Provozovatel si vyhrazuje právo na odstranění nevhodných komentářů.

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00


Vyhledejte si nejbližší BENU lékárnu

254 lékáren
v celé ČR

Zavřít

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.