ZYRTEC 10MG potahované tablety 20

Vaše hodnocení: 5

Zyrtec

Další varianty:

Skladem na e‑shopu

Osobní odběr zdarma

Internetová cena

149 Kč

ks

Popis

Léčivou látkou přípravku Zyrtec je cetirizin-dihydrochlorid. Zyrtec je antialergikum.
Potahované tablety Zyrtec 10 mg se u dospělých a u dětí od 6 let věku používají ke:
- zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy
- zmírnění příznaků kopřivky.

Balení obsahuje 20 tablet.

Dávkování a způsob užití

Dospělí a dospívající starší 12 let: Doporučená dávka přípravku je 10 mg (1 tableta) jednou denně.
Děti ve věku od 6 do 12 let: Doporučená dávka přípravku je 5 mg (1/2 tablety) dvakrát denně.
Tablety se polykají a zapíjejí sklenicí vody. Tabletu lze rozdělit na 2 stejné dávky.

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Složení

Léčivou látku je cetirizin-dihydrochlorid. Jedna potahovaná tableta obsahuje 10 mg cetirizindihydrochloridu.

Pomocnými látkami jsou: mikrokrystalická celulosa, monohydrát laktosy, koloidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát, potahová soustava Opadry Y-1-7000 hypromelosa (E464), oxid titaničitý (E171), makrogol 400).

Kontraindikace

Pečlivě čtěte příbalovou informaci!
Nepodávejte těhotným ženám. Neužívejte Zyrtec během kojení, protože cetirizin se vylučuje do mateřského mléka.
Přípravek ZYRTEC není určen pro děti do 6 let.

Video

Doplňující informace

Výrobce: UCB
Kód EAN: 8594013101325
Značka:
Kód SÚKL: 155683
Farmakoterapeutická skupina: Cetirizin
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Příbalový leták

Hodnocení

5 5.0 z 5 (Hodnotil 1 zákazník)

  • Kamil 06. 2. 2019 5

    Zyrtec je nedílnou součástí mé výbavy do přírody. Několikrát mě již "zachránil".

Napsat nové hodnocení

Co si o tomto produktu myslíte vy?

1-5

1 2 3 4 5




Provozovatel si vyhrazuje právo na odstranění nevhodných komentářů.

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00


Vyhledejte si nejbližší BENU lékárnu

242 lékáren
v celé ČR

Zavřít

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.