ANALERGIN 10MG potahované tablety 90

Vaše hodnocení: 5

Další varianty:

Skladem na e‑shopu

Osobní odběr zdarma

Internetová cena

205 Kč

ks

ANALERGIN 10MG potahované tablety 90

Léčivou látkou přípravku Analergin je cetirizin-dihydrochlorid. Analergin je přípravek proti alergiím. Přípravek se u dospělých a dětí od 6 let používá k: - zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy, - zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu (chronické idiopatické urtikarie).

Dávkování a způsob užití

Dospělé a dospívající nad 12 let: 10 mg (1 tableta) jednou denně. Děti ve věku od 6 do 12 let: 5 mg (1/2 tablety) dvakrát denně.

Složení

Léčivou látku je cetirizini dihydrochloridum. Jedna potahovaná tableta obsahuje cetirizini dihydrochloridum 10 mg. Pomocnými látkami jsou monohydrát laktosy, magnesium-stearát, mikrokrystalická celulosa, koloidní bezvodý oxid křemičitý, bílá potahová soustava OPADRY obsahující hypromelosu, oxid titaničitý, makrogol 4000.

Kontraindikace

Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat. Přípravek není určen pro děti do 6 let. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Doplňující informace

Výrobce: MERCKLE GMBH, BLAUBEUREN
Kód EAN: 8592387017426
Značka: Analergin
Kód SÚKL: 202090
Farmakoterapeutická skupina: Cetirizin
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Analergin příbalový leták

ANALERGIN 10MG potahované tablety 90 od výrobce MERCKLE GMBH, BLAUBEUREN je registrovaný léčivý přípravek. Z tohoto důvodu vám předkládáme k volnému stažení jeho příbalový leták, který najdete na odkaze níže.

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Analergin příbalový leták

Recenze produktu ANALERGIN 10MG potahované tablety 90

5 5 z 5 (Hodnotilo 7 zákazníků)

  • 21. 4. 2022 5

    Používám již několik let na alergii, vždy bez komplikací.

  • 18. 3. 2022 5

    Léky na alergii bez receptu, beru již několik let, fungují skvěle

  • 04. 10. 2021 5

    Na utlumení příznaků alergie, hlavně na jaře, když kvete kde co :)

Zobrazit všechna hodnocení (7)

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00


Vyhledejte si nejbližší BENU lékárnu

341 lékáren
v celé ČR

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.

Kontaktní formulář