Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.

ASPIRIN C FORTE 800MG/480MG šumivá tableta 10

Přidat do oblíbených

Skladem na e‑shopu

Osobní odběr zdarma

Internetová cena

289 Kč

ks

ASPIRIN C FORTE 800MG/480MG šumivá tableta 10

Přípravek ASPIRIN C Forte šumivé tablety se používá k úlevě od příznaků mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, bolest zubů a menstruační bolesti, k úlevě od příznaků bolesti a horečky při běžném nachlazení nebo příznacích podobných chřipce.

Přípravek ASPIRIN C Forte šumivé tablety obsahuje: 

  • kyselinu acetylsalicylovou, která zmírňuje bolest a snižuje horečku 
  • kyselinu askorbovou, také známou jako vitamin C

Přípravek je určen pro dospělé a dospívající starší 12 let.

Balení obsahuje 10 tablet.

Dávkování a způsob užití

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jisti, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Dávkování: 
Pro perorální užití. Šumivou tabletu je před užitím nutné rozpustit ve sklenici vody. Šumivá tableta se nemá užívat na lačný žaludek, aby se omezilo podráždění žaludku.

Doporučená dávka přípravku je:

Dospělí

  • Jednorázová dávka: 1 šumivá tableta
  • V případě potřeby lze jednorázovou dávku opakovat každých 4–8 hodin.
  • Maximální denní dávka: 3 šumivé table

Použití u dětí a dospívajících
Má se užít co nejnižší účinná dávka. Dávka závisí na hmotnosti dospívajícího. Tento přípravek má být užíván jen u dospívajících s tělesnou hmotností vyšší než 53 kg. Doporučená jednotlivá dávka pokud je to vhodné je 1 šumivá tableta (800 mg kyseliny acetylsalicylové/480 mg kyseliny askorbové). Celková denní dávka nesmí přesáhnout 3 tablety. Síla dávky přípravku ASPIRIN C Forte šumivé tablety (800 mg kyseliny acetylsalicylové/480 mg kyseliny askorbové) nemusí být vhodná pro léčbu dospívajících.

Složení

Léčivými látkami jsou acidum acetylsalicylicum a acidum ascorbicum. Jedna šumivá tableta obsahuje: - acidum acetylsalicylicum 800 mg a - acidum ascorbicum 480 mg - Pomocnými látkami jsou: modifikovaný hydrogenuhličitan sodný , bezvodá kyselina citronová, povidon, koloidní bezvodý oxid křemičitý

Kontraindikace

Pozorně čtěte příbalovou informaci.
Přípravek není určen pro děti a dospívající do 12 let.
Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat.
Neužívejte tento přípravek po dobu delší než 3 dny u horečky nebo 3 až 4 dny při bolesti, pokud to není doporučeno lékařem.

 

Doplňující informace

Výrobce: Bayer
Kód EAN: 8590322002919
Značka: Aspirin
Kód SÚKL: 205473
Farmakoterapeutická skupina: Kyselina acetylsalicylová, kombinace kromě psycholeptik
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Aspirin příbalový leták

ASPIRIN C FORTE 800MG/480MG šumivá tableta 10 od výrobce Bayer je registrovaný léčivý přípravek. Z tohoto důvodu vám předkládáme k volnému stažení jeho příbalový leták, který najdete na odkaze níže.

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Aspirin příbalový leták

Recenze produktu ASPIRIN C FORTE 800MG/480MG šumivá tableta 10

Produkt zatím nebyl hodnocen.

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00


Rezervace léků z eReceptu ON-LINE

Vyhledejte si nejbližší BENU lékárnu

384 lékáren
v celé ČR