ASPIRIN C 400MG/240MG šumivá tableta 10

Vaše hodnocení: 5

Aspirin

Další varianty:

Skladem na e‑shopu

Osobní odběr zdarma

Internetová cena

138 Kč

ks

Popis

Přípravek mohou užívat dospělí při mírných až středně silných bolestech (např. bolestech hlavy, zubů, svalů, kloubů nebo při menstruačních bolestech) a při horečce. Při nachlazení nebo chřipce k úlevě od bolesti a horečky.

Dávkování a způsob užití

Dospělí a dospívající od 16 let: Jednotlivá dávka 1 až 2 šumivé tablety (400 až 800 mg) může být opakována v intervalech 4?8 hodin.  Obvyklá denní dávka je 6 šumivých tablet, maximální denní dávka, která nesmí být překročena, je 10 šumivých tablet (4 g kyseliny acetylsalicylové).
 

Složení

Léčivými látkami jsou acidum acetylsalicylicum a acidum ascorbicum.
Pomocnými látkami jsou dihydrogen-citronan sodný, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan sodný, kyselina citronová.

Kontraindikace

Přípravek nesmí užívat ženy v poslední třetině těhotenství.
Přípravek nesmí užívat děti a dospívající ve věku  do 16 let při současně probíhajícím horečnatém onemocnění.

Doplňující informace

Výrobce: Bayer
Kód EAN: 8590322000434
Značka:
Kód SÚKL: 46213
Účinná látka: Kyselina acetylsalicylová, kombinace kromě psycholeptik
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Příbalový leták

Hodnocení

5 5.0 z 5 (Hodnotil 1 zákazník)

  • Jana J. 30. 7. 2018 5

    Každý měsíc trpím menstruačními bolestmi, proti kterým bojuji s Aspirinem C. Vždycky rychle zabere. Kromě toho mi pomáhá i na bolest hlavy.

Napsat nové hodnocení

Co si o tomto produktu myslíte vy?

1-5

1 2 3 4 5




Provozovatel si vyhrazuje právo na odstranění nevhodných komentářů.

Podobné produkty

Mohlo by se vám také hodit

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00


Vyhledejte si nejbližší BENU lékárnu

240 lékáren
v celé ČR

Zavřít

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.