BROMHEXIN 12 BC 12MG/ML perorální GTT SOL 1X30ML

Bromhexin

Skladem na e‑shopu

Internetová cena 76 Kč

ks

Popis

Bromhexin 12 BC uvolňuje hlen u akutních a chronických onemocnění průdušek a plic s úporným zahleněním.

Dávkování a způsob užití

Dospělí a dospívající starší 14 let užívají 16 až 33 kapek přípravku 3x denně.

Děti a dospívající 6-14 let s hmotností do 50kg užívají 16 kapek přípravku 3x denně.

Děti 2-6 let užívají 8 kapek 3x denně.

Složení

Léčivou látkou je bromhexini hydrochloridum.

1 ml roztoku přípravku Bromhexin 12 BC (25 kapek) obsahuje bromhexinihydrochloridum12 mg.

Pomocnými látkami jsou kyselina citronová, silice máty peprnéčástečně zbavená mentholu, propylenglykol, čištěná voda.

Kontraindikace

Přípravek se nesmí podávat kojencům a dětem do 2 let.

Kompletní informace jsou uvedeny v příbalovém letáku.

Doplňující informace

Výrobce: BERLIN-CHEMIE AG, Berlín
Kód EAN: 4013054000250
Značka:
Kód SÚKL: 12495
Farmakoterapeutická skupina: Bromhexin
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Příbalový leták

Hodnocení

Buďte první, kdo vloží hodnocení k tomuto produktu.

Napsat nové hodnocení

Co si o tomto produktu myslíte vy?

1-5

1 2 3 4 5




Provozovatel si vyhrazuje právo na odstranění nevhodných komentářů.

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00

Odesláním dotazu souhlasím s Pravidly online poradny.
Odesláním dotazu uděluji souhlas s poskytnutím osobních údajů za účelem poskytnutí služeb online poradny a se zveřejněním dotazu.

Vyhledejte si nejbližší BENU lékárnu

205 lékáren
v celé ČR

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.