BROMHEXIN KM 12MG/ML perorální kapky, roztok 30ML
Bromhexin 12 KM - kapky je léčivý přípravek ke zkapalňování a rozpouštění hlenu při onemocněních dýchacích cest, zejména s dlouhodobě přetrvávající tvorbou hustého hlenu.
Obsah balení je 30 ml.
Dávkování a způsob užití
Dospělí a dospívající od 14 let 3 x denně 15 až 30 kapek
Děti od 6 až 14 let a pacienti s váhou pod 50 kg 3 x denně 15 kapek
Děti od 2 - 6 let 3 x denně 8 kapek
Děti od 6 až 14 let a pacienti s váhou pod 50 kg 3 x denně 15 kapek
Děti od 2 - 6 let 3 x denně 8 kapek
Bromhexin 12 KM - kapky podávat s malým množstvím tekutiny.
Složení
Léčivou látkou je Bromhexini hydrochloridum.
1 ml roztoku (=23 kapek) obsahuje bromhexini hydrochloridum 12 mg.
Pomocnými látkami jsou propylenglykol, glycerol, levomenthol, silice máty rolní, fenyklová silice, anýzová silice.
1 ml roztoku (=23 kapek) obsahuje bromhexini hydrochloridum 12 mg.
Pomocnými látkami jsou propylenglykol, glycerol, levomenthol, silice máty rolní, fenyklová silice, anýzová silice.
Kontraindikace
Pečlivě čtěte příbalovou informaci!
Kapky v těhotenství užívat pouze po přísném zvážení všech rizik a výhradně na doporučení lékaře.
Léčivá látka přechází do mateřského mléka, proto se nesmí Bromhexin 12 KM - kapky užívat během kojení.
Léčivá látka přechází do mateřského mléka, proto se nesmí Bromhexin 12 KM - kapky užívat během kojení.
Doplňující informace
Výrobce: | Krewel Meuselbach |
---|---|
Kód EAN: | 4030031890031 |
Značka: | Bromhexin |
Kód SÚKL: | 10224 |
Farmakoterapeutická skupina: | Bromhexin |
Charakteristika: | Registrovaný léčivý přípravek |
Bromhexin příbalový leták
BROMHEXIN KM 12MG/ML perorální kapky, roztok 30ML od výrobce Krewel Meuselbach je registrovaný léčivý přípravek. Z tohoto důvodu vám předkládáme k volnému stažení jeho příbalový leták, který najdete na odkaze níže.
Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!
Kategorie
Recenze produktu BROMHEXIN KM 12MG/ML perorální kapky, roztok 30ML
7 zákazníků)
(Hodnotilo-
Spokojenost.
-
Na Bromhexin s lvíčkem nedám dopustit. U nás v rodině je stále při ruce. Funguje a je super.
-
Mám dobré zkušenosti
Podobné produkty
Zeptejte se lékárníka
Po–Pá: 09:00 – 17:00