BRUFEN RAPID 400MG potahované tablety 24 II

  • Akce
  • Sleva 18 %

Skladem na e‑shopu

Osobní odběr zdarma

Internetová cena 109 Kč

89 Kč

ks

BRUFEN RAPID 400MG potahované tablety 24 II

Brufen Rapid je přípravek obsahující účinnou látku ibuprofen. Brufen Rapid se používá k symptomatické léčbě mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, akutní bolest hlavy u migrenózního záchvatu s aurou nebo bez aury, bolest zubů, menstruační bolest a k léčbě horečky a bolesti doprovázející nachlazení. Na doporučení lékaře se užívá i na symptomatickou léčbu při zánětlivých onemocnění kloubů, při degenerativních onemocnění kloubů a otoků a zánětu po poranění měkkých tkání.

Balení obsahuje 24 tablet.

Dávkování a způsob užití

Dospělí, starší pacienti a děti od 12 let (s tělesnou hmotností nad 40 kg): Doporučené dávkování přípravku je 400 mg (1 tableta) třikrát denně podle potřeby. Odstup mezi jednotlivými dávkami je alespoň 6 hodin.
Neužívejte více než 1200 mg (3 tablety) během 24 hodin.

Tablety se polykají celé a zapíjejí se dostatkem vody - nekousejte.

Brufen rapid se nemá užívat déle než 10 dní, pokud lékař nestanoví jinak. Pokud budou příznaky onemocnění přetrvávat nebo se zhorší, poraďte se svým lékařem.

Složení

Léčivá látka je ibuprofenum (ve formě ibuprofenum lysinicum).

Jedna 400 mg tableta obsahuje ibuprofenum 400 mg (ve formě ibuprofenum lysinicum). Pomocné látky tablet jsou mikrokrystalická celulosa (E460), koloidní bezvodý oxid křemičitý (E551), krospovidon (E1202), povidon (E1201), magnesium-stearát (E572), mastek (E553b), hydrolyzovaný polyvinylalkohol (E1203), oxid titaničitý (E171), makrogol (E1521), mastek (E553b), šelak, černý oxid železitý (E172), roztok amoniaku (E527).

Kontraindikace

Není určeno pro dospívající s tělesnou hmotností nižší než 40kg, pro děti do 12 let věku a pro těhotné ve třetím trimestru.

Neužívejte, jestliže jste alergický/á na ibuprofen nebo kteroukoliv další složí tohoto přípravku.

Čtěte pozorně příbalovou informaci.

Doplňující informace

Výrobce: Mylan
Kód EAN: 8594158893604
Značka: Brufen
Produktová řada: Rapid
Kód SÚKL: 232998
Farmakoterapeutická skupina: Ibuprofen
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Brufen příbalový leták

BRUFEN RAPID 400MG potahované tablety 24 II od výrobce Mylan je registrovaný léčivý přípravek. Z tohoto důvodu vám předkládáme k volnému stažení jeho příbalový leták, který najdete na odkaze níže.

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Brufen příbalový leták

Recenze produktu BRUFEN RAPID 400MG potahované tablety 24 II

Produkt zatím nebyl hodnocen.

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00


Vyhledejte si nejbližší BENU lékárnu

294 lékáren
v celé ČR

Zavřít

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.

Kontaktní formulář