PARACETAMOL/KOFEIN DR. MÜLLER PHARMA 500MG/65MG neobalené tablety 30

Skladem na e‑shopu

Osobní odběr zdarma

Internetová cena

55 Kč

ks

PARACETAMOL/KOFEIN DR. MÜLLER PHARMA 500MG/65MG neobalené tablety 30

Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma je vhodný k úlevě od bolesti hlavy, migrény, bolesti zad, bolesti zubů a menstruačních bolestí. Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma také zmírňuje nepříjemné příznaky chřipky a nachlazení, jako jsou bolest svalů nebo kloubů, bolest v krku a také snižuje horečku.

Po doporučení lékařem lze užívat přípravek Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma k potlačení bolesti u revmatických onemocnění, jako jsou artróza (degenerativní onemocnění kloubů) a neuralgie (bolest v průběhu nervu).

Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma obsahuje kombinaci dvou léčivých látek - paracetamolu a kofeinu, které jsou účinné proti bolesti a horečce.
Paracetamol ulevuje od bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Kofein zesiluje působení paracetamolu proti bolesti, snižuje únavu, mírně podporuje dýchání a krevní oběh při horečnatých onemocněních.
Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma nedráždí žaludek.

Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let.

Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Balení obsahuje 30 tablet.

Dávkování a způsob užití

Vždy užívejte tento přípravek v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Dospělí (včetně starších pacientů) a dospívající starší 15 let:
1-2 tablety až 4krát denně podle potřeby s intervalem mezi jednotlivými dávkami minimálně 4 hodiny. Jedna tableta je vhodná pro pacienty s tělesnou hmotností 34 - 60 kg; dvě tablety pro pacienty s tělesnou hmotností nad 60 kg. Maximální jednotlivá dávka je 1 g paracetamolu (dvě tablety), maximální denní dávka jsou 4 g paracetamolu (8 tablet). Při dlouhodobé léčbě (více než 10 dní) nemá denní dávka překročit 2,5 g.

Pediatrická populace:
1 tableta podle potřeby až 3krát denně s intervalem mezi jednotlivými dávkami minimálně 6 hodin. Maximální jednotlivá dávka je jedna tableta. Maximální denní dávka jsou 3 tablety v průběhu 24 hodin.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Spolkněte tablety a zapijte je dostatečným množstvím vody. Neužívejte jiné léky obsahující paracetamol.

Bez konzultace s lékařem přípravek Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma neužívejte déle než 7 dní. Pokud se po 3 dnech necítíte lépe, nebo se cítíte hůře, informujte o tom svého lékaře.

Složení

Jedna tableta obsahuje paracetamolum 500 mg a coffeinum 65 mg.

Pomocnými látkami jsou: předbobtnalý kukuřičný škrob, povidon 25, sodná sůl kroskarmelosy, mikrokrystalická celulosa, koloidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát.

Kontraindikace

Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma nepodávejte dětem do 12 let.
Nedoporučuje se užívat Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg během těhotenství a kojení.

Doplňující informace

Výrobce: Dr.Muller Pharma
Kód EAN: 8595610404918
Značka: Paracetamol/Kofein
Kód SÚKL: 252389
Farmakoterapeutická skupina: Paracetamol, kombinace kromě psycholeptik
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Paracetamol/Kofein příbalový leták

PARACETAMOL/KOFEIN DR. MÜLLER PHARMA 500MG/65MG neobalené tablety 30 od výrobce Dr.Muller Pharma je registrovaný léčivý přípravek. Z tohoto důvodu vám předkládáme k volnému stažení jeho příbalový leták, který najdete na odkaze níže.

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Paracetamol/Kofein příbalový leták

Recenze produktu PARACETAMOL/KOFEIN DR. MÜLLER PHARMA 500MG/65MG neobalené tablety 30

Produkt zatím nebyl hodnocen.

Mohlo by se vám také hodit

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00


Vyhledejte si nejbližší BENU lékárnu

332 lékáren
v celé ČR

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.

Kontaktní formulář