IBUMAX 400MG potahované tablety 100
Přípravek Ibumax 400 mg obsahuje léčivou látku ibuprofen, která zmírňuje bolest a zánět různého původu. Přípravek se používá při mírné až střední bolesti, a to při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Také se používá při horečnatých stavech u chřipkového onemocnění.
Dávkování a způsob užití
Dospělí a dospívající nad l2 let užívají při horečnatých onemocněních 1 tabletu 3krát denně. Při bolesti 1 tabletu jednorázově nebo dle potřeby, maximálně však 3x denně. Dávku je možné opakovat po 4-6 hodinách.
Složení
Léčivou látkou je Ibuprofenum 400 mg v 1 potahované tabletě.
Kontraindikace
Neužívejte Ibumax 400 mg ve třetí třetině těhotenství.
Jestli kojíte užívejte pouze krátkodobě.
Doplňující informace
Výrobce: | VITABALANS |
---|---|
Kód EAN: | 6410530083444 |
Značka: | Ibumax |
Kód SÚKL: | 57608 |
Farmakoterapeutická skupina: | Ibuprofen |
Charakteristika: | Registrovaný léčivý přípravek |
Ibumax příbalový leták
IBUMAX 400MG potahované tablety 100 od výrobce VITABALANS je registrovaný léčivý přípravek. Z tohoto důvodu vám předkládáme k volnému stažení jeho příbalový leták, který najdete na odkaze níže.
Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!
Kategorie
Recenze produktu IBUMAX 400MG potahované tablety 100
3 zákaznící)
(Hodnotili-
Lepší než Ibalgin Rapid pomáhá mi na bolest klouby 100%
-
tablety výborné na bolest zad.
-
Funguje.
Podobné produkty
BRUFEN 400MG potahované tablety 100
- Volně prodejný lék
- Bolest
Skladem na e‑shopu
169 Kč
ACYLPYRIN 500MG neobalené tablety 10
- Volně prodejný lék
- Bolest
Skladem na e‑shopu
75 Kč
Nalgesin S 275 mg 40 potahovaných tablet
- Volně prodejný lék
- Bolest
Skladem na e‑shopu
185 Kč
169 Kč
Mohlo by se vám také hodit
BENU Probio nápoj kakaová příchuť 200g
- Potravina
- Výživa
Skladem na e‑shopu
349 Kč
CANESTEN 10MG/G krém 20G
- Mykóza
- Volně prodejný lék
Skladem na e‑shopu
175 Kč
Voltaren Forte 20 mg/g gel proti bolesti 180g
- Volně prodejný lék
- Pohybová soustava
Skladem na e‑shopu
469 Kč