LADIVAL ALERG OF30 SPR 150ml
Ladival alerg je sprej na ochranu proti slunci, pro alergickou pokožku s OF 30. Chrání při sluneční alergii a Mallorka-akné. Snadno se používá, je bez barviv, tuků a konzervantů. Rychle se vstřebává a působí ihned po nanesení. Chrání proti škodlivým paprskům IR-A záření.
Celá řada je tvořena hydrofilním základem, ve kterém jsou jemně rozptýleny nerozpustné složky, např. UV filtry. Proto vypadají přípravky z této řady jako mléko (lotion) a také vykazují stejné kosmetické vlastnosti (výborně se roztírají, rychle se vstřebávají, netvoří lepkavý film na pokožce), ale přitom se jedná o gel.
Obsah balení je 150 ml.
Dávkování a způsob užití
Nastříkejte na pokožku v dostatečném množství a dobře rozetřete. Aplikujte dostatečně, aby byla zachována dostatečná ochrana, zejména po koupání.
Upozornění
Vyhněte se kontaktu se všemi druhy textilií - může zanechat trvalé skvrny. Batolata a malé děti je nutné chránit před přímým sluncem, používat oblečení a sluneční ochranu s vysokým faktorem. Nadměrné slunění představuje zdravotní riziko.
Doplňující informace
Výrobce: | Stada Pharma CZ |
---|---|
Kód EAN: | 4011548025628 |
Značka: | |
Charakteristika: | Kosmetika |
Recenze produktu LADIVAL ALERG OF30 SPR 150ml
Podobné produkty
Zeptejte se lékárníka
Po–Pá: 09:00 – 17:00