OLFEN 10MG/G gel 1X100G

Vaše hodnocení: 5.0

Olfen

Další varianty:

Skladem na e‑shopu

Osobní odběr zdarma

Internetová cena

159 Kč

ks

OLFEN 10MG/G gel 1X100G

Olfen obsahuje léčivou látku diklofenak. Patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky (anglická zkratka je NSAID). Je speciálně vytvořen ke vtírání do pokožky.
Olfen tlumí bolest a zánět, zmírňuje otoky.
Olfen se používá k místní léčbě onemocnění pohybového aparátu, které mají zánětlivý nebo degenerativní původ, tj. k odstranění bolesti a zánětu svalů a kloubů, a je možné ho běžně použít u následujících stavů:

Dospívající od 14 let
  • krátkodobá lokální léčba akutních poranění, jako je podvrtnutí, pohmoždění a tupá poranění (úrazy utrpěné při sportu);

Dospělí (od 18 let)
  • poranění měkkých tkání, poúrazové stavy: poranění šlach, svalů a kloubů, např. při vymknutí, natáhnutí a/nebo pohmoždění;
  • bolest zad;

A po poradě s lékařem také u těchto stavů:
  • lokalizované formy revmatizmu měkkých tkání např. u tenisového loktu;
  • bolest při nezávažných artrózách (degenerativních poškozeních kloubů) periferních.

Přípravek je určen pro dospělé a dospívající od 14 let.

Velikost balení je 100 g.

Dávkování a způsob užití

Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Aplikujte přípravek Olfen 3 až 4krát denně na bolestivou oblast.
Jemně vtírejte malé množství přípravku Olfen do pokožky v místě bolesti nebo otoku. Potřebné množství léčivého přípravku se mění a závisí na velikosti bolestivé nebo oteklé plochy. Obvykle dostačuje množství o velikosti třešně až vlašského ořechu. Při vtírání gelu můžete pociťovat lehký chladivý efekt.

Dospělí od 18 let
Nepoužívejte přípravek Olfen déle než 2 týdny při poranění svalů a kloubů (tj. vymknutí, natažení, pohmoždění) nebo při léčbě bolesti zad, pokud Vám Váš lékař nenařídil delší léčbu.
Pokud se bolest nebo otok nezlepší během 7 dní léčby nebo se dokonce zhorší, poraďte se s lékařem. Při léčbě bolesti doprovázející některá zánětlivá revmatická onemocnění (revmatismus měkkých tkání) nebo degenerativní poškození kloubů (artróza) se vždy poraďte s lékařem. Lékař určí délku léčby.

Dospívající od 14 let
Pokud je přípravek potřeba užívat déle než 7 dní k úlevě od bolesti, zánětu nebo otoku nebo pokud se příznaky zhoršují, vyhledejte lékaře.

Složení

Léčivou látkou je: diclofenacum natricum (diklofenak). Jeden gram gelu obsahuje diclofenacum natricum 10 mg.
Pomocnými látkami jsou: kyselina mléčná, diisopropyl-adipát, isopropylalkohol, disiřičitan sodný, hyetelosa, hyprolosa, čištěná voda.

Kontraindikace

Nepoužívejte přípravek, jestliže jste mladší 14 let.

Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Doplňující informace

Výrobce: RATIOPHARM GMBH, ULM
Kód EAN: 8592387017457
Značka:
Kód SÚKL: 186187
Farmakoterapeutická skupina: Diklofenak
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Olfen příbalový leták

OLFEN 10MG/G gel 1X100G od výrobce RATIOPHARM GMBH, ULM je registrovaný léčivý přípravek. Z tohoto důvodu vám předkládáme k volnému stažení jeho příbalový leták, který najdete na odkaze níže.

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Olfen příbalový leták

Recenze produktu OLFEN 10MG/G gel 1X100G

5.0 5.0 z 5 (Hodnotili 2 zákaznící)

  • 16. 7. 2020 5

    Super gel na veškeré bolesti.

  • 14. 7. 2020 5

    Vyzkoušela jsem různé krémy i gely od bolesti páteře,svalů,ale tento mi nejlíp zabírá.

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00


Vyhledejte si nejbližší BENU lékárnu

279 lékáren
v celé ČR

Zavřít

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.

Kontaktní formulář