VOLTAREN FORTE 20MG/G gel 180G IIB

Vaše hodnocení: 4.7

  • Trvale výhodná cena

Skladem na e‑shopu

Osobní odběr zdarma

Internetová cena

429 Kč

ks

VOLTAREN FORTE 20MG/G gel 180G IIB

Voltaren Forte obsahuje léčivou látku diklofenak. Patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky (NSAID). Je určen ke vtírání do pokožky. Léčivá látka působí na hluboko uložené zanícené tkáně. Voltaren Forte se používá k úlevě od bolesti, k potlačení zánětu a k zmírnění otoků u bolestivých stavů postihujících svaly a klouby.

Dospívající od 14 let:
  • krátkodobá lokální léčba akutních poranění, jako je podvrtnutí, pohmoždění a tupá poranění (úrazy utrpěné při sportu);
Dospělí (od 18 let):
  • poranění měkkých tkání, poúrazové stavy: poranění šlach, svalů a kloubů např. při vymknutí, natáhnutí a nebo pohmoždění;
  • bolest zad;
Balení obsahuje 180 g.

Dávkování a způsob užití

Nanášejte Voltaren Forte 2-krát denně (ráno a večer) na bolestivou oblast, což zajistí úlevu od bolesti až na dobu 12 hodin.

Složení

Léčivou látkou přípravku Voltaren Forte je diclofenacum diethylaminum. Jeden gram přípravku Voltaren Forte obsahuje diclofenacum diethylaminum 23,2 mg, což odpovídá diclofenacum natricum 20 mg.

Pomocnými látkami jsou butylhydroxytoluen (E 321), karbomer, kokoyl-oktanodekanoát, diethylamin isopropylalkohol, tekutý parafin (E 905a), cetostearomakrogol, oleylalkohol, propylenglykol (E 1520), parfém Eucalyptus Sting a čištěná voda.

Kontraindikace

Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Nepoužívejte přípravek jestliže jste alergický(á) (přecitlivělý(á)) na diklofenak nebo jiné léčivé přípravky používané k léčbě bolesti, horečky nebo zánětu, jako je ibuprofen či kyselina acetylsalicylová (látka, která se také používá k prevenci srážení krve), nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku.

Nevhodné pro děti a mladistvé do 14 let a pro těhotné ženy v posledních třech měsících těhotenství.

Doplňující informace

Výrobce: GlaxoSmithKline
Kód EAN: 5054563919649
Značka: Voltaren
Produktová řada: Forte
Kód SÚKL: 246015
Farmakoterapeutická skupina: Diklofenak
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Voltaren příbalový leták

VOLTAREN FORTE 20MG/G gel 180G IIB od výrobce GlaxoSmithKline je registrovaný léčivý přípravek. Z tohoto důvodu vám předkládáme k volnému stažení jeho příbalový leták, který najdete na odkaze níže.

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Voltaren příbalový leták

Recenze produktu VOLTAREN FORTE 20MG/G gel 180G IIB

4.7 4.7 z 5 (Hodnotilo 25 zákazníků)

  • 14. 9. 2022 5

    Spokojenost, spolehlivě tlumí bolest v požadovaném místě

  • 11. 8. 2022 5

    Ulevuje od bolesti, doporučuji

  • 27. 7. 2022 5

    nejlepší gel kterýjsem vyzkoušela, je sice dražší ale účinný

  • 27. 7. 2022 5

    Mám pocit, že už to není co to bývalo, ale možná je to jen můj dojem

  • 27. 5. 2022 5

    Jediny ucinny na kolena!

  • 17. 5. 2022 4

    Mast je kvalitní a pomáhá. Balení, tvar zuby se stále mění a podle mého názoru je nevyhovující. Poslední tuba dlouhá, úzká, po částečném vytlačení masti se láme, nikam se na výšku nevejde. Ti, kteří obaly vymýšlí se určitě mastí nemažou.

  • 22. 3. 2022 5

    Voltaren velmi pomáhá na bolest i hybnost ramene.

  • 20. 1. 2022 5

    Pokud očekáváte od Voltarenu, že vám úplně vyléčí bolístky, tak to asi ne, ale určitě vám dost uleví. Řekla bych že je všech těch mastiček nejlepší (proto ho pravidelně kupujeme).

  • 17. 12. 2021 5

    VOLTAREN FORTE
    180G používáme delší dobu a jsme velmi spokojeni.
    Jeho účinky nám velmi pomáhají. Jsme rádi, že existuje takto účinný prostředek.

  • 16. 12. 2021 5

    Maximální spokojenost-doporučuji

  • 13. 12. 2021 2

    Bohužel nepomáhá zbavit se bolesti.

  • 13. 11. 2021 5

    Rychla pomoc pri akutni bolesti.

  • 07. 10. 2021 5

    Pomáhá k úlevě bolesti na těle.

  • 04. 10. 2021 5

    pomáhá

  • 02. 10. 2021 5

    Používám Voltaren delší dobu a jsem spokojená.

  • 08. 7. 2021 5

    Je účinný.

  • 06. 7. 2021 4

    ujde to

  • 04. 7. 2021 5

    Výborný gel na bolest

  • 19. 6. 2021 5

    Chválíme funguje

  • 18. 5. 2021 5

    Velmi dobrý.

  • 05. 4. 2021 4

    Jako všichni lidé v pokročilém věku, tak i moji rodiče mají velké problémy s artrózou, tudíž gely lze považovat za prostředek, který jen dočasně tlumí bolest a působí protizánětlivě. Hodnotím tedy kladně , ikdyž cena není zanedbatelná.

  • 17. 3. 2021 5

    pomáhá

  • 11. 2. 2021 5

    Super pomoc při např. Bolesti zad, lehká masáž postiženého místa.

  • 06. 2. 2021 4

    Manžel používá pravidelně na bolestivé místo, efekt vcelku není

  • 16. 11. 2020 5

    doporučeno ortopedem - vyhovuje mi

Zobrazit všechna hodnocení (25)

Mohlo by se vám také hodit

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00


Vyhledejte si nejbližší BENU lékárnu

333 lékáren
v celé ČR

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.

Kontaktní formulář