ASPIRIN 500MG obalené tablety 8

Skladem na e‑shopu

Osobní odběr zdarma

Internetová cena

75 Kč

ks

ASPIRIN 500MG obalené tablety 8

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety se používá k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů.

Dávkování a způsob užití

Dospělí a dospívající (od 16 let věku) užívají 1 tabletu s časovým odstupem minimálně 4 hodiny. U intenzivnější horečky nebo bolesti je doporučená jednotlivá dávka 2 tablety. Tato dávka může být dle potřeby užita opakovaně s odstupem minimálně 4 hodiny. Tabletu zapijte velkým množstvím vody.
Pokud se do 3 dnů (u horečky) nebo 3-4 dnů (u bolesti) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Složení

Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum. Jedna obalená tableta obsahuje acidum acetylsalicylicum 500 mg.
Pomocnými látkami jsou: koloidní bezvodý oxid křemičitý, uhličitan sodný.

Kontraindikace

Přípravek není určen pro děti do 12 let.
Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Doplňující informace

Výrobce: Bayer
Kód EAN: 8590322002872
Značka: Aspirin
Kód SÚKL: 188200
Farmakoterapeutická skupina: Kyselina acetylsalicylová
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Aspirin příbalový leták

ASPIRIN 500MG obalené tablety 8 od výrobce Bayer je registrovaný léčivý přípravek. Z tohoto důvodu vám předkládáme k volnému stažení jeho příbalový leták, který najdete na odkaze níže.

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Aspirin příbalový leták

Recenze produktu ASPIRIN 500MG obalené tablety 8

Produkt zatím nebyl hodnocen.

Mohlo by se vám také hodit

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00


Vyhledejte si nejbližší BENU lékárnu

333 lékáren
v celé ČR

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.

Kontaktní formulář