COLDREX 500MG/25MG/5MG/20MG/30MG neobalené tablety 24

Skladem na e‑shopu nebo ihned v 201 lékárnách

Osobní odběr zdarma

Internetová cena

155 Kč

ks

COLDREX 500MG/25MG/5MG/20MG/30MG neobalené tablety 24

Coldrex tablety obsahuje kombinaci léčivých látek (paracetamol, kofein, fenylefrin a monohydrát terpinu), která je účinná k úlevě od příznaků chřipky a nachlazení, jako jsou horečka, bolest hlavy, bolest v krku, bolest svalů a kloubů a ucpaný nos. Obsahuje též vitamin C (kyselinu askorbovou), který tělu při chřipce a nachlazení často chybí.
Tento přípravek je určen pouze pro pacienty, kteří mají příznaky chřipky nebo nachlazení doprovázené ucpaným nosem. Pokud pacienti nemají ucpaný nos, doporučuje se použití jiných léčivých přípravků. Přípravek přináší znatelnou úlevu při chřipce a nachlazení. Nejčastější příznaky chřipky a nachlazení jsou bolest hlavy, krku, zvýšená teplota, horečka, kašel, ucpaný nos, rýma, bolest kloubů, únava a vyčerpanost. Silný účinek - určeno pro dospělé nad 65 kg.

Balení obsahuje 24 neobalených tablet.

Dávkování a způsob užití

Dospělí (včetně starších pacientů) a dospívající od 15 let: 1-2 tablety po 4-6 hodinách podle potřeby až 4 krát během 24 hodin. 1 tableta jako jednotlivá dávka je vhodná u osob s tělesnou hmotností 34-60 kg, 2 tablety jako jednotlivá dávka jsou vhodné u osob s tělesnou hmotností nad 60 kg. Nejvyšší jednotlivá dávka je 1g paracetamolu (2 tablety), maximální denní dávka je 4 g paracetamolu (8 tablet) a minimální odstup mezi jednotlivými dávkami 4 hodiny. Dospívající ve věku 12-15 let: 1 tableta v časovém odstupu nejméně 4-6 hodin. Maximální denní dávka je 3 g paracetamolu (6 tablet).

Složení

Léčivými látkami jsou: paracetamolum 500mg, phenylephrini hydrochloridum 5 mg, coffeinum 25 mg, terpinum monohydricum 20 mg, acidum ascorbicum ethylcelluloso abductum 38 mg, což odpovídá adicum ascorbicum (vitamin C) 30 mg v 1 tabletě. Pomocnými látkami jsou kukuřičný škrob, předbobtnalý kukuřičný škrob, mastek, kyselina stearová, povidon, kalium-sorbát, natrium-lauryl-sulfát, oranžová žluť (E110).

Kontraindikace

Přípravek Coldrex není určen pro děti mladší 12 let. Přípravek není vhodné užívat během těhotenství. Kojící ženy mohou přípravek užívat pouze na výslovné doporučení lékaře. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Doplňující informace

Výrobce: OMEGA PHARMA
Kód EAN: 0859406089514
Značka: Coldrex
Kód SÚKL: 209759
Farmakoterapeutická skupina: Paracetamol, kombinace kromě psycholeptik
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Coldrex příbalový leták

COLDREX 500MG/25MG/5MG/20MG/30MG neobalené tablety 24 od výrobce OMEGA PHARMA je registrovaný léčivý přípravek. Z tohoto důvodu vám předkládáme k volnému stažení jeho příbalový leták, který najdete na odkaze níže.

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Coldrex příbalový leták

Recenze produktu COLDREX 500MG/25MG/5MG/20MG/30MG neobalené tablety 24

Produkt zatím nebyl hodnocen.

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00


Vyhledejte si nejbližší BENU lékárnu

285 lékáren
v celé ČR

Zavřít

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.

Kontaktní formulář