NAC AL 600 ŠUMIVÉ TABLETY 600MG šumivá tableta 10

NAC AL 600

Velikost balení:

Skladem na e‑shopu

Osobní odběr zdarma

Internetová cena 96 Kč

ks

Popis

NAC AL 600 je lék k uvolnění vazkého hlenu při akutních a chronických onemocněních dýchacích cest. Acetylcystein zkapalňuje hustý hlen v průduškách, podporuje vykašlávání nahromaděného sekretu a může přispět k zmírnění dráždění na kašel.

Dávkování a způsob užití

Dospělí a mládež od 14 let užívají 2x denně 1/2 tablety nebo 1x denně 1 šumivou tabletu (tj. 600 mg acetylcysteinu na den). Tablety se užívají po jídle rozpuštěné ve sklenici vody.

Složení

Léčivá látka je Acetylcysteinum 600 mg v 1 šumivé tabletě. Pomocné látky jsou Dihydrogen-citronan sodný, hydrogenuhličitan sodný, aspartam, povidon 25, makrogol 6000, citronové aroma.

Kontraindikace

Přípravek nesmíte užívat pokud víte o své přecitlivělosti na acetylcystein nebo na jinou součást přípravku. Vzhledem k vysokému obsahu léčivé látky není přípravek vhodný pro děti do 14 let.
Kompletní informace jsou uvedeny v příbalovém letáku.

Doplňující informace

Výrobce: Stada Pharma CZ
Kód EAN: 4024773028319
Značka:
Kód SÚKL: 32857
Farmakoterapeutická skupina: Acetylcystein
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Příbalový leták

Hodnocení

Buďte první, kdo vloží hodnocení k tomuto produktu.

Napsat nové hodnocení

Co si o tomto produktu myslíte vy?

1-5

1 2 3 4 5




Provozovatel si vyhrazuje právo na odstranění nevhodných komentářů.

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00


Odesláním dotazu souhlasím s Pravidly online poradny.
Odesláním dotazu uděluji souhlas s poskytnutím osobních údajů za účelem poskytnutí služeb online poradny a se zveřejněním dotazu.

Zeptejte se lékaře Držitel lékové karty má nárok dva dotazy ročne na lékaře zdarma.

Vyhledejte si nejbližší BENU lékárnu

211 lékáren
v celé ČR

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.