258 Kč
Cena za kus 100 Kč - ušetříte 59 Kč
Kupte více kusů a získáte lepší cenu za balení
Panadol Extra Novum 500mg/65mg, tablety na bolest a snížení horečky 24 tablet - balení 2 ks
Panadol Extra Novum 500 mg/65 mg tablety na bolest a snížení horečky. Obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti a horečce: paracetamol a kofein.
Máte horečku, necítíte se dobře, ale přesto musíte fungovat?
Panadol Extra Novum potahované tablety je navržený pro rychlou a účinnou úlevu od bolesti a ke snížení horečky. Naše složení kombinuje sílu dvou léčivých látek, paracetamolu a kofeinu, čímž poskytuje zesílenou úlevu2 od bolesti. Ať už bojujete s bolestí hlavy, migrénou, menstruačními bolestmi, bolestí zad, bolestí zubů či s horečkou, Panadol Extra Novum vám pomůže vrátit se k vašim každodenním činnostem.
2 Obsahuje kofein pro posílení účinku paracetamolu proti mírné až středně silné bolesti o 37 %.
3 Neobsahuje žádné živočišné produkty ani produkty živočišného původu
Proč si vybrat právě Panadol Extra Novum?
Panadol Extra Novum má široké spektrum využití, a tak je vhodným řešením při problémech souvisejících s bolestí nebo při snižování horečky. Oslovuje proto zákazníky s různými typy bolesti včetně bolesti hlavy, migrény, menstruačními bolestmi, bolestí zad, zubů a v krku při chřipce a nachlazení.
Rychlá úleva od bolesti
Díky technologii Optizorb se tablety Panadol Extra Novum rozpouští rychleji než standardní paracetamolové tablety a léčivá látka paracetamol je v plazmě detekovatelná již po 10 minutách po užití.
Zesílený účinek
Kombinace paracetamolu a kofeinu poskytuje až o 37 % zesílený účinek proti bolesti. Kofein zvyšuje analgetický účinek paracetamolu tím, že působí stimulačně na centrální nervový systém a pomáhá zmírňovat pocit únavy. Panadol Extra Novum obsahuje 500 mg paracetamolu a 65 mg kofeinu.
Šetrný k žaludku
Panadol Extra Novum obsahuje léčivou látku paracetamol. Paracetamol je lék na tlumení bolesti, který má dobrou gastrointestinální snášenlivost (je šetrný k žaludku). Je obzvláště vhodný pro pacienty, pro které je rizikové užívání nesteroidních antirevmatik (např.: ibuprofen, diklofenak). Jedná se například o pacienty s anamnézou gastrointestinálního krvácení nebo starší pacienty.
Potahované tablety
Tablety Panadol Extra Novum jsou oválné potahované tablety, které jsou snadno polykatelné. Technologie Optizorb navíc zajišťuje rychlé rozpuštění tablety přímo v žaludku.
Vhodný od 12 let
Panadol Extra Novum je vhodný pro dospělé a dospívající starší 12 let.
Balení obsahuje 24 potahovaných tablet.
Dávkování a způsob užití
Panadol Extra Novum a dávkování
Dospělí a dospívající od 15 let:
1 – 2 tablety podle potřeby 1 až 4 x denně s časovým odstupem nejméně 4 hodin. 1 tableta je vhodná u osob s tělesnou hmotností 34 - 60 kg, 2 tablety u osob s tělesnou hmotností nad 60 kg. Nejvyšší jednotlivá dávka jsou 2 tablety. Maximální denní dávka je 8 tablet za 24 hodin.
Dospívající ve věku 12 – 15 let:
1 tableta podle potřeby až 6 x denně s časovým odstupem nejméně 4 - 6 hodin. Nejvyšší jednotlivá dávka je 1 tableta. Maximální denní dávka 6 tablet za 24 hodin.
Tablety zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené dávkování. Časový odstup mezi jednotlivými dávkami musí být minimálně 4 hodiny. Bez porady s lékařem neužívejte tyto léčivé přípravky déle než 7 dnů. Nedochází-li ke zmírnění příznaků onemocnění do 3 dnů, poraďte se o dalším postupu s lékařem.
Složení
Léčivými látkami jsou: paracetamol 500 mg a kofein 65 mg v jedné potahované tabletě.
Pomocnými látkami jsou: předbobtnalý kukuřičný škrob, povidon K 25, uhličitan vápenatý, krospovidon, kyselina alginová, mikrokrystalická celulóza, magnesium-stearát, čištěná voda; potahová vrstva: potahová soustava Opadry YS-1-7003 bílá (obsahuje oxid titaničitý (E 171), hypromelosu 2910/3, hypromelosu 2010/6, makrogol 400, polysorbát 80), karnaubský vosk (leštidlo).
Kontraindikace
Přípravek není vhodný pro děti mladší 12 let.
Neužívejte Panadol Extra Novum jestliže jste alergický(á) na paracetamol, kofein nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku, při těžké poruše funkce jater a akutním zánětu jater (žloutence). Přípravek Panadol Extra Novum obsahuje paracetamol, neužívejte jej současně s jinými léky obsahujícími paracetamol. Během léčby tímto přípravkem nesmíte pít alkoholické nápoje.
Těhotenství, kojení a plodnost: Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat. Vzhledem k obsahu kofeinu se přípravek nedoporučuje užívat během těhotenství a kojení. Kofein může v průběhu těhotenství způsobit zvýšení rizika spontánního potratu spojeného s jeho konzumací. Kofein v mateřském mléku může mít stimulační efekt na kojené dítě.
Panadol Extra Novum 500 mg/65 mg tablety na bolest a snížení horečky. Obsahuje kombinaci dvou léčivých látek, která je účinná proti bolesti a horečce: paracetamol a kofein.
Máte horečku, necítíte se dobře, ale přesto musíte fungovat?
Panadol Extra Novum potahované tablety je navržený pro rychlou a účinnou úlevu od bolesti a ke snížení horečky. Naše složení kombinuje sílu dvou léčivých látek, paracetamolu a kofeinu, čímž poskytuje zesílenou úlevu2 od bolesti. Ať už bojujete s bolestí hlavy, migrénou, menstruačními bolestmi, bolestí zad, bolestí zubů či s horečkou, Panadol Extra Novum vám pomůže vrátit se k vašim každodenním činnostem.
2 Obsahuje kofein pro posílení účinku paracetamolu proti mírné až středně silné bolesti o 37 %.
3 Neobsahuje žádné živočišné produkty ani produkty živočišného původu
Proč si vybrat právě Panadol Extra Novum?
Panadol Extra Novum má široké spektrum využití, a tak je vhodným řešením při problémech souvisejících s bolestí nebo při snižování horečky. Oslovuje proto zákazníky s různými typy bolesti včetně bolesti hlavy, migrény, menstruačními bolestmi, bolestí zad, zubů a v krku při chřipce a nachlazení.
Rychlá úleva od bolesti
Díky technologii Optizorb se tablety Panadol Extra Novum rozpouští rychleji než standardní paracetamolové tablety a léčivá látka paracetamol je v plazmě detekovatelná již po 10 minutách po užití.
Zesílený účinek
Kombinace paracetamolu a kofeinu poskytuje až o 37 % zesílený účinek proti bolesti. Kofein zvyšuje analgetický účinek paracetamolu tím, že působí stimulačně na centrální nervový systém a pomáhá zmírňovat pocit únavy. Panadol Extra Novum obsahuje 500 mg paracetamolu a 65 mg kofeinu.
Šetrný k žaludku
Panadol Extra Novum obsahuje léčivou látku paracetamol. Paracetamol je lék na tlumení bolesti, který má dobrou gastrointestinální snášenlivost (je šetrný k žaludku). Je obzvláště vhodný pro pacienty, pro které je rizikové užívání nesteroidních antirevmatik (např.: ibuprofen, diklofenak). Jedná se například o pacienty s anamnézou gastrointestinálního krvácení nebo starší pacienty.
Potahované tablety
Tablety Panadol Extra Novum jsou oválné potahované tablety, které jsou snadno polykatelné. Technologie Optizorb navíc zajišťuje rychlé rozpuštění tablety přímo v žaludku.
Vhodný od 12 let
Panadol Extra Novum je vhodný pro dospělé a dospívající starší 12 let.
Balení obsahuje 12 tablet.
Doplňující informace
Výrobce: | GlaxoSmithKline |
---|---|
Kód EAN: | 5054563180582 |
Značka: | Panadol |
Kód SÚKL: | 252414 |
Farmakoterapeutická skupina: | Paracetamol, kombinace kromě psycholeptik |
Charakteristika: | Registrovaný léčivý přípravek |
Panadol příbalový leták
Panadol Extra Novum 500mg/65mg, tablety na bolest a snížení horečky 24 tablet - balení 2 ks od výrobce GlaxoSmithKline je registrovaný léčivý přípravek. Z tohoto důvodu vám předkládáme k volnému stažení jeho příbalový leták, který najdete na odkaze níže.
Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!
Kategorie
Recenze produktu Panadol Extra Novum 500mg/65mg, tablety na bolest a snížení horečky 24 tablet - balení 2 ks
6 zákazníků)
(Hodnotilo-
Mám dobré zkušenosti s těmito tabletami.
-
Spokojenost
-
Zabírá rychle a spolehlivě na všechny bolesti v dávce 2 tbl najednou, ke všemu za výbornou cenu a nedráždí žaludek
Podobné produkty
PARALEN 500MG neobalené tablety 24
- Volně prodejný lék
- Chřipka a nachlazení
Skladem na e‑shopu
69 Kč
BRUFEN 400MG potahované tablety 100
- Volně prodejný lék
- Bolest
Skladem na e‑shopu
169 Kč
ATARALGIN 325MG/130MG/70MG neobalené tablety 20
- Volně prodejný lék
- Bolest
Skladem na e‑shopu
135 Kč
109 Kč
Mohlo by se vám také hodit
BENU Probio nápoj kakaová příchuť 200g
- Potravina
- Výživa
Skladem na e‑shopu
349 Kč
CANESTEN 10MG/G krém 20G
- Mykóza
- Volně prodejný lék
Skladem na e‑shopu
175 Kč
Voltaren Forte 20 mg/g gel proti bolesti 180g
- Volně prodejný lék
- Pohybová soustava
Skladem na e‑shopu
469 Kč