VOLTAREN FORTE 20MG/G gely 150G

Vaše hodnocení: 5

Voltaren

  • Akce
  • Sleva 8 %

Skladem na e‑shopu

Osobní odběr zdarma

Internetová cena 399 Kč

369 Kč

ks

Popis

Gel Voltaren Forte 2,32% je léčivý přípravek s obsahem účinné látky diklofenak, který patří do skupiny nesteroidních antiflogistik (NSAID). Používá se k úlevě od lehké až středně silné bolesti, k potlačení zánětu a ke zmírnění otoků u řady bolestivých stavů postihujících svaly a klouby všech částí těla. Je speciálně vytvořen ke vtírání do pokožky a vyznačuje se zvýšeným průnikem přes kůži do místa působení- tkání a kloubů. Je vhodný na použití pro rekonvalescenci a léčbu poranění, také i při tenisovém loktu, bolesti zad a kolen. 

Dávkování a způsob užití

Aplikujte přípravek 2x denně (ráno a večer) na bolestivou oblast, což zajistí úlevu od bolesti až na dobu 12 hodin.
Pokud si nejste jistý(á), poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Složení

Léčivou látkou přípravku Voltaren Forte 2,32% je diclofenacum diethylaminum. 1 g gelu obsahuje diclofenacum diethylaminum 23,2 mg. Pomocnými látkami jsou butylhydroxytoluen (E 321), karbomer, kokoyl-oktanodekanoát, diethylamin, isopropylalkohol, tekutý parafin (E905a), cetostearomakrogol, oleylalkohol, propylenglykol (E 1520), parfém Eucalyptus Sting a čištěná voda.

Kontraindikace

Nepoužívejte Voltaren Forte 2,32%, jestliže jste alergický(a) na léčivou látku (diklofenak) nebo jiné léčivé přípravky používané k léčbě bolesti, horečky nebo zánětu jako je ibuprofen, kyselinu acetylsalicylovou (látku, která se také používá k prevenci srážení krve), nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku.
Přípravek není určen pro ženy v třetím trimestru těhotenství, pro děti a dospívající do 14 let.

Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Video

Doplňující informace

Výrobce: Novartis
Kód EAN: 8596149001869
Značka:
Kód SÚKL: 173304
Farmakoterapeutická skupina: Diklofenak
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Příbalový leták

Hodnocení

5 5.0 z 5 (Hodnotil 1 zákazník)

  • Jakub Sibák 05. 9. 2019 5

    Aktuálně vyzkoušeno po ultratrail závodě, po kterém mě bolelo koleno - klasické přetížení. Voltaren, mazání 4 dny a bolest je prakticky pryč.

Napsat nové hodnocení

Co si o tomto produktu myslíte vy?

1-5

1 2 3 4 5




Provozovatel si vyhrazuje právo na odstranění nevhodných komentářů.

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00


Vyhledejte si nejbližší BENU lékárnu

246 lékáren
v celé ČR

Zavřít

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.