Do BENU dorazil Black Friday! Skvělé slevy platí pouze do 5. 12. 2021. Více informací ZDE

BROMHEXIN EGIS 2MG/ML perorální SOL 60ML

Skladem na e‑shopu nebo ihned ve 3 lékárnách

Osobní odběr zdarma

Internetová cena

105 Kč

ks

BROMHEXIN EGIS 2MG/ML perorální SOL 60ML

Bromhexin-EGIS je lék usnadňující vykašlávání, doporučovaný k léčbě akutních a chronických chorob dýchacích cest souvisejících s tvorbou hustého hlenu. Přípravek usnadňuje odstraňování sekretu v průduškách a průdušnici. Rozpouštění slizového sekretu je rovněž usnadněno při zánětech nosu a hltanového pouzdra.
Přípravek není vhodný k úlevě od suchého kašle.

Obsah balení je 60 ml

Dávkování a způsob užití

Doporučená dávka přípravku pro dospělé jsou 4 ml roztoku 3x denně.

Použití u dětí a dospívajících
Do 2 let věku: 1 ml perorálního roztoku 3x denně
2 až 6 let: 1 až 2 ml perorálního roztoku 3x denně
6 až 14 let: 4 ml perorálního roztoku 3x denně

Tento léčivý přípravek se doporučuje užít po jídle s velkým množstvím tekutin. Bohatý příjem tekutin během léčby podporuje vykašlávání.

Složení

Výrobek obsahuje léčivou látku bromhexini hydrochloridum. Pomocnými látkami jsou dihydrát natrium-citrátu, methylparaben, monohydrát kyseliny citrónové, glycerol a čištěná voda.

Léčivou látkou je bromhexini hydrochloridum 120 mg v 60 ml roztoku (2 mg v 1 ml roztoku). Pomocnými látkami jsou dihydrát natrium-citrátu, methylparaben (1 mg/ml), monohydrát kyseliny citrónové, glycerol, čištěná voda.

Kontraindikace

Pečlivě čtěte příbalovou informaci!

Neužívejte Bromhexin-EGIS, jestliže jste alergický(á) na bromhexin, ambroxol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku.
Bromhexin EGIS se v těhotenství a v době kojení nesmí užívat.

Kompletní informace jsou uvedeny v příbalovém letáku.

Doplňující informace

Výrobce: EGIS Pharmaceuticals
Kód EAN: 5995327112268
Značka: Bromhexin
Kód SÚKL: 59392
Farmakoterapeutická skupina: Bromhexin
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Bromhexin příbalový leták

BROMHEXIN EGIS 2MG/ML perorální SOL 60ML od výrobce EGIS Pharmaceuticals je registrovaný léčivý přípravek. Z tohoto důvodu vám předkládáme k volnému stažení jeho příbalový leták, který najdete na odkaze níže.

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Bromhexin příbalový leták

Recenze produktu BROMHEXIN EGIS 2MG/ML perorální SOL 60ML

Produkt zatím nebyl hodnocen.

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00


Vyhledejte si nejbližší BENU lékárnu

297 lékáren
v celé ČR

Zavřít

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.

Kontaktní formulář