COLDREX MAXGRIP CITRON 1000MG/10MG/40MG perorální PLV SOL SCC 10

Coldrex

  • Akce
  • Sleva 16 %

Skladem na e‑shopu nebo ihned v 188 lékárnách

Osobní odběr zdarma

Internetová cena 209 Kč

175 Kč

ks

Popis

COLDREX MAXGRIP CITRON horký nápoj s příchutí citronu obsahuje paracetamol, lék proti bolesti a horečce, který odstraňuje bolesti v krku, bolesti hlavy, svalů i kloubů a snižuje horečku. V přípravku je obsažen v maximální dávce. Dále obsahuje fenylefrin, který uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a tak usnadňuje dýchání. Přípravek též obsahuje vitamin C, který je běžnou součástí přípravků proti chřipce. Doplňuje vitamin C, který v počátečním stadiu chřipky a nachlazení tělu často chybí.

Dávkování a způsob užití

Dospělí a dospívající od 15 let s tělesnou hmotností nad 65 kg: užívá se 1 sáček každých 4-6 hodin, podle potřeby. Jednotlivé dávky neužívejte dříve než za 4 hodiny. Maximální jednotlivá dávka je 1 sáček, maximální denní dávka jsou 4 sáčky. Nepřekračujte doporučené dávkování. Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater.

Složení

Léčivými látkami v jednom sáčku jsou Paracetamolum 1000mg, Phenylephrini hydrochloridum 10 mg, Acidum ascorbicum (vitamin C) 40 mg. Pomocnými látkami jsou bezvodá kyselina citronová, dihydrát natrium-citrátu, kukuřičný škrob, natrium-cyklamát, sacharóza, sodná sůl sacharinu, citronové aroma v prášku, kurkumin (E 100), koloidní bezvodý oxid křemičitý.

Kontraindikace

Vzhledem k obsahu paracetamolu nesmí přípravek užívat děti a dospívající do 15 let. Přípravek se nemá užívat během těhotenství. Kojící ženy mohou přípravek užívat pouze na výslovné doporučení lékaře. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Doplňující informace

Výrobce: OMEGA PHARMA
Kód EAN: 8594060895055
Značka:
Produktová řada: Maxgrip
Kód SÚKL: 209734
Farmakoterapeutická skupina: Paracetamol, kombinace kromě psycholeptik
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Coldrex příbalový leták

COLDREX MAXGRIP CITRON 1000MG/10MG/40MG perorální PLV SOL SCC 10 od výrobce OMEGA PHARMA je registrovaný léčivý přípravek. Z tohoto důvodu vám předkládáme k volnému stažení jeho příbalový leták, který najdete na odkaze níže.

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Coldrex příbalový leták

Hodnocení

Buďte první, kdo vloží hodnocení k tomuto produktu.

Napsat nové hodnocení

Co si o tomto produktu myslíte vy?

1-5

1 2 3 4 5




Provozovatel si vyhrazuje právo na odstranění nevhodných komentářů.

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00


Vyhledejte si nejbližší BENU lékárnu

256 lékáren
v celé ČR

Zavřít

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.