OLFEN NEO FORTE 20MG/G gel 150G

Skladem na e‑shopu

Osobní odběr zdarma

Internetová cena

295 Kč

ks

OLFEN NEO FORTE 20MG/G gel 150G

Přípravek Olfen Neo obsahuje léčivou látku diklofenak. Patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky (NSAID).

K symptomatické léčbě bolesti:
- při akutním namožení, podvrtnutí nebo při pohmoždění po tupých poraněních;
- měkkých tkání v blízkosti kloubu (např. bursy, šlachy, šlachové pochvy, vazy, svalové úpony a kloubní pouzdra); - při akutní bolesti svalů, např. v oblasti zad.

Přípravek Olfen Neo je určen pro dospělé a dospívající od 14 let.

Balení obsahuje 150 g gelu.

Dávkování a způsob užití

Před použitím přípravku Olfen Neo se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Přípravek Olfen neo Forte se aplikuje 2krát denně (přednostně ráno a večer). Vtírá se jemně na postižené místo.
Podle velikosti postiženého místa, které má být ošetřeno, je zapotřebí aplikovat množství gelu o velikosti třešně až vlašského ořechu, což odpovídá 1 až 4 g gelu. Maximální denní dávka je 8 g gelu.

Pokud se příznaky onemocnění zhorší nebo se nezlepší do 3 - 5 dnů, kontaktuje lékaře.

Složení

Léčivou látkou je diclofenacum. Jeden g obsahuje diclofenacum diethylaminum 11,6 mg, což odpovídá diclofenacum natricum 10 mg.

Dalšími složkami jsou karbomer, kokoyl-oktanodekanoát, cetostearomakrogol, tekutý parafin, diethylamin, isopropylalkohol, propylenglykol (E 1520), vůně (obsahující citronellol, geraniol, benzylalkohol, linalol, limonen, d-formu, citral, farnesol, kumarin, eugenol), čištěná voda.

Kontraindikace

Používejte přípravek Olfen Neo Forte pouze na neporušenou, neporaněnou kůži.

Pokud se u Vás objeví vyrážka, je třeba používání přípravku Olfen Neo Forte ukončit. Během používání přípravku se vyvarujte slunečnímu záření, včetně solária.

Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek používat.
Nepoužívejte přípravek Olfen Neo Forte v posledních třech měsících těhotenství, protože může poškodit Vaše nenarozené dítě, nebo způsobit problémy při porodu. Přípravek Olfen Neo Forte můžete používat v průběhu prvních šesti měsíců těhotenství pouze po poradě s Vaším lékařem.

Doplňující informace

Výrobce: Teva Pharmaceuticals
Kód EAN: 8594056566198
Značka: Olfen
Produktová řada: Neo Forte
Kód SÚKL: 246808
Farmakoterapeutická skupina: Diklofenak
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Olfen příbalový leták

OLFEN NEO FORTE 20MG/G gel 150G od výrobce Teva Pharmaceuticals je registrovaný léčivý přípravek. Z tohoto důvodu vám předkládáme k volnému stažení jeho příbalový leták, který najdete na odkaze níže.

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Olfen příbalový leták

Recenze produktu OLFEN NEO FORTE 20MG/G gel 150G

Produkt zatím nebyl hodnocen.

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00


Vyhledejte si nejbližší BENU lékárnu

306 lékáren
v celé ČR

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.

Kontaktní formulář