RAW AGUAJE A ORGANIC ACAI

RAW AGUAJE A ORGANIC ACAI

Mgr. Ľubica Sobčáková

Mgr. Ľubica Sobčáková

  • Články o zdraví
  • Životní styl

Léto je v plném proudu a my si toužíme užívat jeho každičký okamžik všemi smysly. Je ideální čas pro doplnění energetického deficitu, odbourání stresu a duševní relaxaci, zkrátka nahození se do módu pohody. A kdy jindy, než právě v létě si nejčastěji přejeme zářit vitalitou, sršet energií a být prostě krásní na těle i na duchu? Vězte, že s našimi zázračnými superpotravinami si můžete letní dny dokonale vychutnat!

RAW AGUAJE – STVOŘENO NEJEN PRO ŽENSKOU KRÁSU

Raw Aguaje se pro nás rodí uprostřed čistých pralesů v povodí jihoamerických řek Amazonky a Orinoka na jedné z nejkrásnějších palem na Zemi. Vždyť jihoamerické Indiánky užívají tyto plody již tisíce let, protože vědí, že pravidelnou konzumací se ženské tělo vytvaruje do podoby naprosté dokonalosti: tuk se totiž přesouvá na ta správná místa.

Obsahuje 5x více vitamínu A než mrkev a skrývá v sobě bohatství v podobě kvalitních bílkovin, vlákniny, vápníku, fosforu, železa i vitamínů C, E, B1, B2, B3. Jednu čajovou lžičku rozmíchejte do malé sklenky vody a popíjejte 1 – 3x denně. 

ORGANIC ACAI – DOBIJTE SI BATERKY A OMLÁDNĚTE O PÁR LET

Představte si hlubokou brazilskou džungli, místo nedotčené znečištěním, kde se rostliny i živočichové vyskytují ve své čisté, přirozené podobě přesně tak, jak je stvořila matka příroda. Acai (čti: asají) je lahodné bobulovité ovoce temně fialové barvy. Svou chutí a vůní připomíná čokoládu a lesní plody – je to opravdový dar přírody.

Zjednodušeně řečeno, Acai je bomba plná antioxidantů. My se pak můžeme cítit mladistvě a jsme schopni si lépe užívat života. Ne nadarmo jej domorodé kmeny používaly jako energetickou vzpruhu při lovu a podpůrný zdroj sexuální energie. Pokud jste aktivní, činorodý nebo sportovní typ, věřte, že vám v létě Acai dodá svěží vítr do plachet, a pocítíte dostatek energie pro cokoli si zamanete.

Ovoce acai je považováno za jednu z nejzdravějších potravin na naší planetě. Obsahuje nejvíce antioxidantů ze všech známých druhů ovoce, množství kvalitních bílkovin, vlákniny, resveratrol, dále vitamíny A, C, E, B1, B2, B3 a nenasycené mastné kyseliny omega 3, 6 a omega 9. 

Jednu čajovou lžičku rozmíchejte ve sklenici neperlivé vody a užívejte 1x – 3x denně.


Související články

Související články

Všechny články


Hodnocení

Hodnocení

Buďte první, kdo vloží hodnocení k tomuto článku.