VOLTAREN FORTE 20MG/G gel 150G IIB

Vaše hodnocení: 5.0

Skladem na e‑shopu

Osobní odběr zdarma

Internetová cena

439 Kč

ks

VOLTAREN FORTE 20MG/G gel 150G IIB

Voltaren Forte obsahuje léčivou látku diklofenak. Patří do skupiny léčivých přípravků zvaných nesteroidní protizánětlivé léčivé přípravky (NSAID). Je určen ke vtírání do pokožky. Léčivá látka působí na hluboko uložené zanícené tkáně. Voltaren Forte se používá k úlevě od bolesti, k potlačení zánětu a k zmírnění otoků u bolestivých stavů postihujících svaly a klouby.

Dospívající od 14 let:
  • krátkodobá lokální léčba akutních poranění, jako je podvrtnutí, pohmoždění a tupá poranění (úrazy utrpěné při sportu);
Dospělí (od 18 let):
  • poranění měkkých tkání, poúrazové stavy: poranění šlach, svalů a kloubů např. při vymknutí, natáhnutí a nebo pohmoždění;
  • bolest zad;
Balení obsahuje 150 g.

Dávkování a způsob užití

Nanášejte Voltaren Forte 2-krát denně (ráno a večer) na bolestivou oblast, což zajistí úlevu od bolesti až na dobu 12 hodin.

Složení

Léčivou látkou přípravku Voltaren Forte je diclofenacum diethylaminum. Jeden gram přípravku Voltaren Forte obsahuje diclofenacum diethylaminum 23,2 mg, což odpovídá diclofenacum natricum 20 mg.

Pomocnými látkami jsou butylhydroxytoluen (E 321), karbomer, kokoyl-oktanodekanoát, diethylamin isopropylalkohol, tekutý parafin (E 905a), cetostearomakrogol, oleylalkohol, propylenglykol (E 1520), parfém Eucalyptus Sting a čištěná voda.

Kontraindikace

Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Nepoužívejte přípravek jestliže jste alergický(á) (přecitlivělý(á)) na diklofenak nebo jiné léčivé přípravky používané k léčbě bolesti, horečky nebo zánětu, jako je ibuprofen či kyselina acetylsalicylová (látka, která se také používá k prevenci srážení krve), nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku.

Nevhodné pro děti a mladistvé do 14 let a pro těhotné ženy v posledních třech měsících těhotenství.

Doplňující informace

Výrobce: GlaxoSmithKline
Kód EAN: 5054563919625
Značka: Voltaren
Produktová řada: Forte
Kód SÚKL: 246013
Farmakoterapeutická skupina: Diklofenak
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Voltaren příbalový leták

VOLTAREN FORTE 20MG/G gel 150G IIB od výrobce GlaxoSmithKline je registrovaný léčivý přípravek. Z tohoto důvodu vám předkládáme k volnému stažení jeho příbalový leták, který najdete na odkaze níže.

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Voltaren příbalový leták

Recenze produktu VOLTAREN FORTE 20MG/G gel 150G IIB

5.0 5.0 z 5 (Hodnotili 3 zákaznící)

  • 12. 12. 2020 5

    dobře funguje na bolavé klouby, svaly, hlavně po namožení a po úraze

  • 10. 12. 2020 5

    výborný

  • 06. 12. 2020 5

    pomáhá při menší bolesti

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00


Vyhledejte si nejbližší BENU lékárnu

294 lékáren
v celé ČR

Zavřít

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.

Kontaktní formulář