BRUFEN RAPID 400MG potahované tablety 24 I

Brufen

Skladem na e‑shopu

Osobní odběr zdarma

Internetová cena

125 Kč

ks

Popis

Brufen Rapid obsahuje léčivou látku ibuprofen. Ta patří do skupiny léků, které se nazývají nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). NSAID poskytují úlevu změnou odpovědi organismu na bolest a horečku.
Brufen Rapid se používá k symptomatické léčbě mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, akutní bolest hlavy u migrenózního záchvatu s aurou nebo bez aury, bolest zubů, menstruační bolest a k léčbě horečky a bolesti doprovázející nachlazení.
Balení obsahuje 24 tablet.

Dávkování a způsob užití

Dospělí, starší pacienti a děti od 12 let věku (s tělesnou hmotností nad 40 kg): Doporučená dávka přípravku je 400 mg (1 tableta) až třikrát denně podle potřeby. Nechte odstup alespoň 6 hodin mezi jednotlivými dávkami 400 mg (1 tabletou).
Neužívejte více než 1200 mg (3 tablety) během 24 hodin.

Tablety se polykají celé a zapíjejí se dostatkem vody - nekousejte.

Brufen Rapid se nemá užívat déle než 10 dní, pokud Vám lékař neřekne jinak. Pokud budou příznaky onemocnění přetrvávat nebo se zhorší, poraďte se se svým lékařem.

Složení

Léčivá látka je ibuprofenum (ve formě ibuprofenum lysinicum). Jedna 400 mg tableta obsahuje ibuprofenum 400 mg (ve formě ibuprofenum lysinicum). Pomocné látky tablet jsou mikrokrystalická celulosa, koloidní bezvodý oxid křemičitý (E551), krospovidon, povidon, magnesium-stearát, mastek (E553b); potahová soustava Opadry II 85F18422 bílá (obsahuje hydrolyzovaný polyvinyl alkohol, oxid titaničitý (E171), makrogol (E1521), mastek (E553b)) a černý inkoust (obsahuje šelak, černý oxid železitý (E172), roztok amoniaku (E527)).

Kontraindikace

Není určeno pro dospívající s tělesnou hmotností nižší než 40 kg, pro děti do 12 let věku a pro těhotné ženy ve třetím trimestru.
Neužívejte, jestliže jste alergický/á na ibuprofen nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku.

Pozorně čtěte příbalovou informaci!

Doplňující informace

Výrobce: BGP Products
Kód EAN: 8594158893604
Značka:
Produktová řada: Rapid
Kód SÚKL: 232999
Farmakoterapeutická skupina: Ibuprofen
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Brufen příbalový leták

BRUFEN RAPID 400MG potahované tablety 24 I od výrobce BGP Products je registrovaný léčivý přípravek. Z tohoto důvodu vám předkládáme k volnému stažení jeho příbalový leták, který najdete na odkaze níže.

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Brufen příbalový leták

Hodnocení

Buďte první, kdo vloží hodnocení k tomuto produktu.

Napsat nové hodnocení

Co si o tomto produktu myslíte vy?

1-5

1 2 3 4 5




Provozovatel si vyhrazuje právo na odstranění nevhodných komentářů.

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00


Vyhledejte si nejbližší BENU lékárnu

256 lékáren
v celé ČR

Zavřít

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.