PARALEN 125MG neobalené tablety 20

Paralen

Skladem na e‑shopu nebo ihned v 183 lékárnách

Osobní odběr zdarma

Internetová cena

25 Kč

ks

PARALEN 125MG neobalené tablety 20

Paracetamol, léčivá látka přípravku PARALEN 125 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu.
Tablety PARALEN 125 se podávají dětem ke snížení horečky a bolesti při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních dětského věku (např. spalničky, zarděnky, plané neštovice, spála, příušnice) a očkování.
Tablety PARALEN 125 jsou také vhodné při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů, bolesti provázející prořezávání zoubků a bolesti pohybového ústrojí provázející chřipku a nachlazení. Pokud se do 3 dnů nebude Vaše dítě cítit lépe nebo pokud se mu přitíží, musíte se poradit s lékařem.
Vzhledem k lékové formě je přípravek vhodný k léčbě dětí ve věku od 3 let.
Balení obsahuje 20 tablet.

Dávkování a způsob užití

Vždy podávejte tento přípravek dítěti přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Přečtěte si pozorně příbalový leták a tabulku dávkování přípravku.
Tablety PARALEN 125 se podávají podle potřeby 3 - 4krát denně v časových odstupech 6 hodin v dávkách uvedených v tabulce. Interval lze zkrátit v případě potřeby na 4 hod, přičemž nesmí být překročena celková denní dávka.
Tablety PARALEN 125 se užívají při jídle nebo před jídlem, užití před jídlem zvýší rychlost nástupu účinku. Zapijí se douškem tekutiny. Tabletu lze rozdělit na dvě stejné dávky.

Složení

Přípravek PARALEN 125 obsahuje léčivou látku paracetamolum 125 mg v 1 tabletě. Dalšími složkami jsou předbobtnalý kukuřičný škrob, povidon 30, sodná sůl kroskarmelosy, kyselina stearová.

Kontraindikace

Pečlivě čtěte příbalovou informaci.
Nepodávejte přípravek PARALEN 125 dětem, které:
- jsou alergické na paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku,
- mají závažné onemocnění jater nebo akutní zánět jater.

Doplňující informace

Výrobce: Sanofi aventis
Kód EAN: 8595116523793
Značka:
Kód SÚKL: 226694
Farmakoterapeutická skupina: Paracetamol
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Paralen příbalový leták

PARALEN 125MG neobalené tablety 20 od výrobce Sanofi aventis je registrovaný léčivý přípravek. Z tohoto důvodu vám předkládáme k volnému stažení jeho příbalový leták, který najdete na odkaze níže.

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Paralen příbalový leták

Recenze produktu PARALEN 125MG neobalené tablety 20

Produkt zatím nebyl hodnocen.

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00


Vyhledejte si nejbližší BENU lékárnu

269 lékáren
v celé ČR

Zavřít

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.