FLECTOR EP TISSUGEL 180MG léčivé náplasti 10

Vaše hodnocení: 5.0

Skladem na e‑shopu

Osobní odběr zdarma

Internetová cena

489 Kč

ks

FLECTOR EP TISSUGEL 180MG léčivé náplasti 10

FLECTOR EP TISSUGEL je nesteroidní protizánětlivé léčivo. Léčivou látkou přípravku je diklofenak epolamin, který při zevním použití proniká kůží do podkožních tkání, kde působí protizánětlivě, snižuje tvorbu otoků a snižuje bolest. Přípravek je určen pro místní léčbu bolesti a zánětů šlach, kloubů a svalů způsobených úrazem, jako je vyvrtnutí kloubů, pohmoždění a natržení svalů a šlach.

Dávkování a způsob užití

Transdermální náplast se používá pouze tak krátce, jak je to možné v závislosti na druhu obtíží. Obvyklý režim dávkování je 1 nebo 2 náplasti denně. Přípravek nesmí být používán déle než 14 dnů. Aplikujte pouze na neporušenou pokožku.
Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.

Složení

Léčivou látkou je: diclofenacum epolaminum 180 mg v jedné náplasti. Pomocné látky jsou: želatina, povidon 700, krystalizující sorbitol 70%, kaolin, oxid titaničitý, propylenglykol, metylparaben, propylparaben, dihydrát dinatrium edetátu, kyselina vinná, hydrát dihydroxyaluminium-glycinátu, sodná sůl karmelózy, natrium-polyakrylát, butandiol, polysorbát 80, parfém, čištěná voda.

Kontraindikace

Přípravek není určen pro děti mladší 16 let. Nepoužívejte při přecitlivělosti na kteroukoliv složku přípravku. Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek používat.
Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Doplňující informace

Výrobce: IBI
Kód EAN: 7680520220299
Značka: IBSA
Produktová řada: Flector
Kód SÚKL: 14831
Farmakoterapeutická skupina: Diklofenak
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Recenze produktu FLECTOR EP TISSUGEL 180MG léčivé náplasti 10

5.0 5.0 z 5 (Hodnotili 3 zákaznící)

  • * 16. 7. 2022 5

    Výborná pomoc v akutní fázi, drží pevně, neodlepuje se. Spokojenost.

  • 18. 12. 2021 5

    kvalitní výrobek který velmi pomáhá

  • 09. 9. 2021 5

    Výborné pro mírnění bolesti.

Mohlo by se vám také hodit

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00


Vyhledejte si nejbližší BENU lékárnu

332 lékáren
v celé ČR

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.

Kontaktní formulář