PARACETAMOL AUROVITAS 500MG neobalené tablety 24 I

Skladem na e‑shopu nebo ihned v 1 lékárně

Osobní odběr zdarma

Internetová cena

35 Kč

ks

PARACETAMOL AUROVITAS 500MG neobalené tablety 24 I

Přípravek Paracetamol Aurovitas obsahuje léčivou látku paracetamol, která patří do skupiny léčiv zvaných analgetika (léky tlumící bolest).

Přípravek Paracetamol Aurovitas se používá k úlevě od bolesti a ke snížení horečky. Tablety se používají k léčbě mírné až středně silné bolesti a/nebo horečky (např. bolest hlavy a zubů).

Přípravek Paracetamol Aurovitas tablety mohou užívat dospělí a dospívající, ale není vhodný pro děti mladší 10 let.

Balení obsahuje 24 neobalených tablet.

Dávkování a způsob užití

Dospělí, starší lidé a dospívající od 16 let (nad 55 kg tělesné hmotnosti): Užívejte jednu nebo dvě tablety přípravku Paracetamol Aurovitas 500 mg, až 4x denně. Maximální denní dávka paracetamolu nesmí překročit 6 tablet (3 000 mg).
Děti a dospívající od 10 do 15 let (40-55 kg tělesné hmotnosti): Užívejte jednu tabletu přípravku Paracetamol Aurovitas 500 mg až 4x denně. Maximální denní dávka paracetamolu nesmí překročit 4 tablety (2 000 mg).

Dávka nemá být opakovaně podávána častěji než každé 4 hodiny a nemají být podány více než 4 dávky během 24 hodin.

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Složení

Léčivou látkou je paracetamolum.
Jedna tableta obsahuje paracetamolum 500 mg.
Pomocnými látkami jsou: předbobtnalý kukuřičný škrob, koloidní bezvodý oxid křemičitý, nízkoviskózní hyprolosa, sodná sůl karboxymethylškrobu (typ A), mastek, magnesium-stearát.

Kontraindikace

Není určeno pro dětí do 10 let.
Během těhotenství by neměl být paracetamol užíván dlouhodobě, ve vysokých dávkách nebo v kombinaci s jinými léky. Paracetamol se vylučuje do mateřského mléka, avšak v nevýznamném množství.
Neužívejte, jestliže jste alergický(á) na paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku.
Během užívání přípravku nepožívejte alkohol.

Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Doplňující informace

Výrobce: Apotex
Kód EAN: 8901175047888
Značka: Aurovitas
Kód SÚKL: 232540
Farmakoterapeutická skupina: Paracetamol
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Aurovitas příbalový leták

PARACETAMOL AUROVITAS 500MG neobalené tablety 24 I od výrobce Apotex je registrovaný léčivý přípravek. Z tohoto důvodu vám předkládáme k volnému stažení jeho příbalový leták, který najdete na odkaze níže.

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Aurovitas příbalový leták

Recenze produktu PARACETAMOL AUROVITAS 500MG neobalené tablety 24 I

Produkt zatím nebyl hodnocen.

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00


Vyhledejte si nejbližší BENU lékárnu

285 lékáren
v celé ČR

Zavřít

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.

Kontaktní formulář