PARACETAMOL STADA 600MG perorální PLV SOL SCC 10

Skladem na e‑shopu nebo ihned ve 3 lékárnách

Osobní odběr zdarma

Internetová cena

89 Kč

ks

PARACETAMOL STADA 600MG perorální PLV SOL SCC 10

Paracetamol STADA se používá k úlevě od příznaků chřipky a nachlazení doprovázeného horečkou (včetně bolesti hlavy a bolesti různých částí těla), ke zmírnění menstruační bolesti a bolesti zubů.
Pro dospívající od 12 let a dospělé.

Balení obsahuje 10 sáčků.

Dávkování a způsob užití

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Dávkování
Pokud lékař nenařídil jinak, je doporučená jednorázová dávka 1 sáček (600 mg paracetamolu) a užívají se nejvýše 4 sáčky během 24 hodin s odsupem alespoň 6 hodin mezi dávkami.

Nepřekračujte uvedené dávkování - jednorázová dávka (1 sáček) se nemá překračovat.

Pokud současně užíváte i jiné léky obsahující paracetamol, ujistěte se, že nepřekračujete maximální denní doporučené dávky paracetamolu. Pokud některý z léků, který užíváte, obsahuje léčivou látku paracetamol, poraďte se prosím s lékařem nebo lékárníkem, který Vám podá informace o dávkování a kdy nejlépe lék užívat po dobu léčby přípravkem Paracetamol STADA.

Způsob podání
Přiveďte vodu k varu a poté ji nechte přibližně 10 minut chladnout.
Obsah jednoho sáčku vysypte do šálku, zalijte horkou vodou a dobře zamíchejte. Vznikne mírně zakalený, bezbarvý až nažloutlý roztok.
Po dostatečném zchladnutí na teplotu vhodnou k pití nápoj vypijte.

Užívání přípravku po jídle může oddálit nástup účinku.

Trvání léčby
Bez porady s lékařem nebo zubním lékařem neužívejte Paracetamol STADA déle než 3 dny. Pokud příznaky onemocnění přetrvávají déle než 3 dny, je třeba poradit se s lékařem.

Složení

Co Paracetamol STADA obsahuje
Léčivou látkou je paracetamolum. Jeden sáček obsahuje paracetamolum 600 mg.
Pomocnými látkami jsou kyselina askorbová, aspartam (E951), kyselina citronová, ethylcelulóza, koloidní bezvodý oxid křemičitý, sacharóza, citronové aroma (obsahuje citral, citronelovou silici, koriandrovou silici, arabskou klovatinu a limetovou silici).

Kontraindikace

Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Paracetamol STADA nesmí užívat děti mladší 12 let. Pro tyto skupiny pacientů existují vhodnější síly a/nebo lékové formy paracetamolu (např. sirup nebo čípky).

Doplňující informace

Výrobce: Stada Pharma CZ
Kód EAN: 4011548029992
Značka: Paracetamol Stada
Kód SÚKL: 235067
Farmakoterapeutická skupina: Paracetamol
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Paracetamol Stada příbalový leták

PARACETAMOL STADA 600MG perorální PLV SOL SCC 10 od výrobce Stada Pharma CZ je registrovaný léčivý přípravek. Z tohoto důvodu vám předkládáme k volnému stažení jeho příbalový leták, který najdete na odkaze níže.

Příbalový leták si před použitím pozorně prostudujte!

Paracetamol Stada příbalový leták

Recenze produktu PARACETAMOL STADA 600MG perorální PLV SOL SCC 10

Produkt zatím nebyl hodnocen.

Zeptejte se lékárníka

Po–Pá: 09:00 – 17:00


Vyhledejte si nejbližší BENU lékárnu

283 lékáren
v celé ČR

Zavřít

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Více informací

Naše lékárny

Přihlásit



Košík

Nákupní košík je prázdný.

Kontaktní formulář